Kozuva: Yolumuza yürüyerek değil, koşarak devam edeceğiz

Cumhur İttifakı’nın Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, “Yolumuza yürüyerek değil koşarak devam edeceğiz.” dedi.

Kozuva: Yolumuza yürüyerek değil, koşarak devam edeceğiz

Çerkezköy Bakış - Cumhur İttifakı’nın Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, AK Parti İlçe Başkanı Ümit Kök ile birlikte Türk Metal Sendikası (TMS) Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak’ı ziyaret etti. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Kozuva, “Her yeri geziyoruz. Hazırlıklar yapılıyor, önümüzdeki haftalardan projelerimizi açıklamaya başlayacağız. Ben değil, kim olursa olsun AK Parti olarak Çerkezköy Belediyesini alacağına zaten emindik. Bu görev bana verildi. İlçe teşkilatımız ve Cumhur İttifakı’nın desteğiyle alnımızın akıyla, bu seçimden başarılı bir şekilde çıkacağız. Çerkezköy’de kazanmama gibi bir şansımız yok. Cumhur ittifakı ile birlikte yüzde 58’leri göreceğiz. Tabiri caizse silip süpüreceğiz. Geçen dönem ufak tefek hatalardan dolayı seçimi kaybettik seçimi.  Yolumuza yürüyerek değil koşarak devam edeceğiz.” dedi.

“ÇERKEZKÖY’ÜN GELECEĞİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Çerkezköy’ün geleceğini değiştireceklerini belirten Kozuva, “5 sene parklarla geçmiş. Bunu zaten görüyorduk, işin içerisine girince daha da fark ettik. Çerkezköy’ün geleceğini değiştireceğiz. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda da seçimler geçirdik. İlk önce 12 – 0, sonrasında 10’a 2 kazandık. Burada da kaybetmeyeceğiz. Yüzde 58 kimseye abartı gelmesin. Herkesi kucaklayacağız. Din, dil, ırk ayrımı yapmayacağız. Bilgi, birikim ve tecrübemizi buraya aktaracağız. Sadece hizmet etmek için buradayız. Şeffaf bir belediyecilik yapacağız. Yapacağımız projeleri, vatandaş bittikten sonra değil, yapılmadan önce bilecek. Onların isteklerine göre yapılacak.” ifadelerini kullandı.

Kök ise, “Belediyecilik AK Parti’nin işi. İşi ehline vereceksin ehli de bunları yapacak” diye konuştu.

“TEK PARK’TAN ŞİKÂYETÇİLER”

Hayırlı olsun dileklerini ileten Koçak ise, üyelerinden kendilerine gelen şikâyetleri dile getirdi. Koçak, “Üyelerimiz, Tek Parktan şikâyetçi. Bize de bunları belirtiyorlar. Otopark eksiği ve trafik sorunu da bunların başında geliyor. Sorunlar inşallah çözülür” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 20:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gürkan dağdeviren
Gürkan dağdeviren - 9 ay Önce

Çerkezköy hükümetin desteğini alacak
Yatırım gelecek doğru inanclı dürüst çerkezköylü bir aday İNŞALLAH başkan olur.oyumuz Kozuvaya.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510