Kozuva: Yönetim zaafiyeti Oda’ya prestij kaybettirdi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine Sarı Liste’den hazırlanan ÇTSO Başkan Adayı Süleyman Kozuva, 10 Grup’ta da iddialı olduklarını söyledi. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim zafiyeti nedeniyle sürekli prestij kaybettiğini söyleyen Kozuva “Bizler yola çıktığımız arkadaşlarımız ile birlikte Oda’yı hak ettiği prestijli noktaya getirmek için mücadele vereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.’’ Dedi.

Kozuva: Yönetim zaafiyeti Oda’ya prestij kaybettirdi
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Adayı Süleyman Kozuva seçim çalışmalarını sürdürüyor.
“MUTLULUK DUYUYORUZ’’
26 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek seçimler öncesinde kendilerine büyük bir teveccüh gösterildiğini söyleyen Süleyman Kozuva 10 Grup’ta da iddialı olduklarını ifade etti. Kendilerine gösterilen teveccühe teşekkür eden Kozuva “Üyelerimiz gösterdiği ilgi karşısında mutluluk duyuyoruz. Bizlere gösterilerin ilgileye bizler de göreve geldiğimizde yapacağımız hizmetle karşılık vermek istiyoruz.’’ Dedi.
“VAATTE BULUNMUYORUZ’’
banner287
Seçim çalışmalarını vaatten uzak, mevcut konumu anlatarak sürdürdüklerini belirten Kozuva “Biz kimseye vaat vermiyoruz, vaatlerde bulunmuyoruz. Bizler mevcut durumu anlatarak üyelerimizden destek istiyoruz.’’ Diye konuştu.
ODA PRESTİJ KAYBETTİ
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın sürekli tartışmaların içerisinde kalarak prestij kaybettiğini söyleyen Kozuva şunları söyledi: “Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası hak etmediği bir noktada bulunmaktadır. Bu da yönetiminin zafiyetinden kaynaklanmaktadır. Bizler yola Oda’yı hak ettiği prestijli noktaya getirmek için çıktık, bundan kimsenin şüphesi olmasın.’’

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Barbaros Alperen
Barbaros Alperen - 6 yıl Önce

çerkezköyün sesi isimli arkadaş. kadın dövmeler demişsin. kadın dediğin kişinin ne mal olduğu malı nasıl götürdüğü herkesce malum. çığırta çığırta nasıl böğürdüğü, aylık kaç para cukkaladığı, toplantı salonuna fedai yetiştirdiğide... benim için çtso. şu anda torpil, akrabayı istihdam etme, hukuka aykırı çalışan iş adamlarını koruma merkezi olmuştur. inşallah düzelir. kozuva yeni bi soluk inşallah.

Tırakyalı
Tırakyalı - 6 yıl Önce

süleyman bey sizin başka birşey yapmanıza gerek yok. adınız yeter. yapmış olduğunuz işler çerkezköylülerce malum. sizi gönülden destekliyoruz.

vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

hah işte olayın kısa ve öz özeti budur. bir dönem çtso dendimi itibar akla gelirdi şimdi çtso dendimi kavgalar hır gür bölünmeler ayrışmalar ve dedikodular akla geliyor. şimdiki yönetim de bunu telafi edecek yerde habire gazetelere bu yönde açıklamalar yapıyor yok eskiler şöyleymiş kendileri böyleymiş eskiler şunu yapmış kendileri bunu yapmış e kime ne eskilerden? eskilerin hayranı osaydı millet sizi seçermiydi? seçildiniz madem işinize bakın eskileri suçlamaktan vazgeçin.. neyse artık bunlarda bitti eski olacaklar kendileri yeni yönetime başarılar.

sedat
sedat - 6 yıl Önce

çerkezköyün sen ve senin ekibine ihtiyacı var sayın kozuva

Selman BAŞAR
Selman BAŞAR - 6 yıl Önce

sayın kozuva inşallah siz ve ekibiniz ile birlikte çtso da yeni bir dönem başlayacaktır.eski kısır çekişmeleri geride bırakıp esnafın sesi bir oda oluşturulacaktır.

çerkezköyün sesi
çerkezköyün sesi - 6 yıl Önce

itibarı oda sen ve yandaşların yüzünden kaybetti.yok kadın dövmeler, yok iftiralar. şimdi ki dönemde inşallah oylarımız ile dursun beyi seçince, artık kapanır ağzınız umarım da rahat ederiz.

m.murat tenim
m.murat tenim - 6 yıl Önce

süleyman beye simdiden başarılar diliyorum ve başkanlığınla çtso'nun kavgaların yaşandığı,torpillilerin işe alınıpta yıllarını bu işe vermiş bir yerlere gelmeye hak kazanmış kişilerin haksızlığa uğramadığı bir kurum haline geleceğine inanıyorum. eski yönetiminde bu işi genç nesillere bırakıp en azından bu yeni nesilin yolunu açıp daha büyük işler yapacağına inanmalarını bekliyorum.süleyman kozuva ve ekibini şimdiden kutluyorum ...

fatih tufan
fatih tufan - 6 yıl Önce

kimlik edinmek için değil odaya gerçek kimliğini kazandırmak için desteğimiz ve dualarımız kozuva ile


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510