Kozuva’dan Kızılpınar’a çıkarma

Cumhur İttifakı’nın Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Kozuva, seçim çalışmalarına, seçimin kaderini belirleyecek olan ve yaklaşık 40 bin kişinin yaşadığı ilçenin en büyük mahallesi Kızılpınar’da sürdürüyor. Kozuva, günde yüzlerce kişi ile bir araya gelerek, projelerini ve hedeflerini anlatıyor.

Kozuva’dan Kızılpınar’a çıkarma

Çerkezköy Bakış - AK Parti ve MHP’den oluşan Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kozuva, son 1 haftadır çalışmalarına seçimin kaderini belirleyecek mahallelerinden biri olan Kızılpanar’da sürdürüyor. Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanlığının programı dahilinde çalışmalarını sürdüren Kozuva, mahalledeki birçok eve misafir oluyor. Burada bağdaş kurup yerde oturan ve çayını yudumlayan Kozuva, özellikle çocuk ve gençlerle yakından ilgileniyor. Burada vatandaşların öneri, talep ve beklentilerini not alan Kozuva, başkan seçilmesi halinde yapacağı projeleri anlatıyor.
Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirten Kozuva, önümüzdeki günlerde hazırladıkları projeleri kamuoyuna açıklayacaklarını ifade etti.

banner287
ANNE DOSTUNUN HAYIR DUASIN ALDI

Kozuva, yoğun programına ara vererek babaannesi Nuriye Kozuva ve rahmetli annesi Feruzan Kozuva'nın komşusu Hilmiye Eryalçın'ı ziyaret etti. Kozuva, ziyarette Eryalçın ile Çerkezköy, eski komşuluklar ve hatıralar üzerine sohbet etti. Komşularının hayır duasını alan Kozuva, ardından seçim programlarına katılmak üzere Eryalçın'ın evinden ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 16:53

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızılpınarli
Kızılpınarli - 9 ay Önce

Yarısından çoğu vahapaa oy verecek

İsmail..
İsmail.. - 9 ay Önce

Abdullah öğe..siyaseti bıraktı galiba..

Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş @İsmail.. - 9 ay Önce

cıkar beklentılerı bıttı evet. bı sonrakı secıme kadar ozleyecegız kendı gıbılerını.

Eski palmiye konutları..
Eski palmiye konutları.. - 9 ay Önce

Sayın.kozuva .. Kızılpınar mahallesi millet caddesi seyir konutları na bekliyoruz..

Kızılpınarlı
Kızılpınarlı - 9 ay Önce

Vahap akay nereden alacak kızılpınarın yarısından çoğunu 3 te birini alsın öpsün başının üstüne koysun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510