Kozuva’dan raylı sistem vaadi

Cumhur İttifakı AK Parti adayı Süleyman Kozuva, Kızılpınar Mahallesinde gençlerle ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Kozuva, Kızılpınar ve Veliköy için düşündüğü hafif raylı sistem projesini açıkladı.

Kozuva’dan raylı sistem vaadi

Çerkezköy Bakış-Cumhur İttifakı AK Parti adayı Süleyman Kozuva, Kızılpınar Mahallesinde gençlerle ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. Kozuva, Kızılpınar ve Veliköy için düşündüğü hafif raylı sistem projesini açıkladı.


Cumhur İttifakı’nın Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kozuva’nın basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Kozuva’nın seçim çalışmalarında ağırlığı Çerkezköy’ün en kalabalık mahallesi Kızılpınar’a verdiği ifade edildi. Açıklamada, sabah namazını Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan ve belediye meclis adaylarıyla birlikte Osmanlı Camii’nde kıldığı belirtilen Kozuva’nın, Veliköy’de bir vatandaşın cenazesine katıldıktan sonra AK Parti’nin mevcut belediye meclis üyeleriyle yemekte buluştuğu belirtildi.


GENÇLER KAPIDA KARŞILADI

Kozuva’nın basın bürosundan, seçim çalışmasıyla ilgili yapılan bilgilendirmede, Kızılpınar’da Kozuva’yı 300 gencin seçim ofisinin kapısında karşıladığı, her biriyle tek tek selamlaştığı  ve gençlerin Kozuva’ya büyük ilgi gösterdiğine vurgu yapıldı. Açıklamada, Kozuva’nın seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiği, gençlerin Kızılpınar ile ilgili talep ve önerilerini dinleyip not aldığı ifade edildi.

banner287

YERE BAĞDAŞ KURDU

Açıklamada, Kozuva’nın akşam ise Kızılpınarlı kanaat önderleriyle bir araya geldiği, yaşlıların elini tek tek öpüp hatırını sorduğu, yere bağdaş kurup oturduğu ve kanaat önderlerinin değerlendirmelerini dinleyip not aldığı, ardından da konuşma için ayağa kalkan Kozuva’nın önünü ilikleyip Kızılpınar ile  ilgili projelerini anlattığı belirtildi.

VELİKÖY VE KIZILPINAR’A HAFİF RAYLI SİSTEM

Kozuva’nın birlik ve beraberlik içinde, hakça bölüşen bir Çerkezköy hedeflediklerini vurgulandığı açıklamada, önceliğin Kızılpınar’ın altyapı sorunlarının çözülmesi olduğu, Veliköy’den başlayacak, Kızılpınar’ı da kapsayan hafif raylı sistem projesiyle ulaşım sorununu kökünden halledeceklerini ifade ettiği belirtildi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selahattin BİÇKİCİ
Selahattin BİÇKİCİ - 5 ay Önce

Gazetecimisiniz paralı parti elemanı mı anlayalim. Haber yazmissiniz yok kozuva yere bağdaş oturdu,yok ayağa kalktı önünü ilikledi yok yaşlıların ellerini öptü, paralı reklamcı tutsa bunlar yazılırdı. Gazeteci olun haber yazın siyaset yanlısı yazmayin. Hadi bakalım cesaretini varsa bu yorumu yazın.

Nevzat turan
Nevzat turan - 5 ay Önce

İnşAllah başkanım tam destek

Buralarsana gurbet başkan
Buralarsana gurbet başkan - 5 ay Önce

Sayın başkanın sanırım temsil ettiği partinin ne olduğunu bilmesek kendince güzel bir sayfaya acıyor. E sayın başkan sen Atatürk’ü meydanlardan sözde menfaatin haricinde haykırıyorsunda ATATÜRKün kurduğu bir partinin Teröre ve yandaşlarına yuva olduğunu neden meydanlardan haykıramıyorsun hadi delikanlı başkan bırak CHP yi bağımsız ol yada DSP ye geç En Azında Rahmetli Ecevit daha çok Devlet ve milletçiydi hadi görelim boyunu pusunu kurtar terörle anılan bir partiden kendini Senin kazanıp kazanamam değil benim için önemli olan delikanlımızın yoksa lafta Atatürk çümüsün . CHP kim sen kimsin Atatürk ne isterdi onu temsil ettiğini iddia edenler ne istiyor ve ne iş yapıyor. Çok güzel laf ediyorsun başkan Allah düşünesin diye akıl vermiş düşün başkan sen bu CHP ye yakışıyormuşum daha doğrusu bu CHP sana yakışıyor mu safını doğru belirle düşün başkan. Ha Atatürkde sizin tekelinizde değil. Olamazda çünkü onun değerini dünyada yaptıkları belirler kimine göre borçludur kimine göre alacaklıdır

Bir vatandas
Bir vatandas - 5 ay Önce

Merak ediyorum kizilpinar altyapı sorunu kizilpinar da altyapı sorunu çözüldü haberiniz yok herhalde raylı ulaşım demissiniz çok komiksiniz kizilpinardan Velikoy e raylı sistemi ne yapacaksin projeleriniz bumu

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510