Kubilay, Tenis Kulübü Derneği’ni ağırladı

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Tenis Kulübü Derneği Başkanı Selami Batmaz, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Agas, Haviş Komşu ve Murat Özkan’ı ağırladı. Ziyarette dernek yönetimi, Kubilay’a çiçek takdim etti.

Kubilay, Tenis Kulübü Derneği’ni ağırladı
Çerkezköy Tenis Kulübü Derneği Başkanı Selami Batmaz, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Agas, Haviş Komşu ve Murat Özkan’ı ağırlayan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay “Gençlerimizin sporla uğraşmalarını istediğimizi her zaman ifade ediyoruz. Tenis Sporu da İlçemizde yaygınlaşmasını istediğimiz spor dallarından bir tanesi” dedi.

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Tenis Kulübü Derneği Başkanı Selami Batmaz, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Agas, Haviş Komşu ve Murat Özkan’ı ağırladı. Ziyarette dernek yönetimi,  Kubilay’a çiçek takdim etti.

“YOĞUN GAYRET İÇERİSİNDEYİZ”


banner287
Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Selami Batmaz, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. 2012 yılından beri çalışmalarını ferdi olarak sürdürdüklerini kaydeden Batmaz “Bu yıl Çerkezköy Tenis Kulübü Derneğini açarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. Batmaz, dernek olarak Çerkezköy’de eksikliğini gördükleri tenis sporunu gençlere sevdirmek, bu sporun yaygınlaşmasını sağlamak için yoğun bir gayret içerisinde olduklarını kaydetti.

“GENÇLERİN SPORLAR UĞRAŞMALARINI İSTİYORUZ”


Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çerkezköy’ün çok hızlı büyüyen ve gelişen bir ilçe olduğunu kaydeden Kubilay, “Gençlerimizin sporla uğraşmalarını istediğimizi her zaman ifade ediyoruz. Tenis Sporu da İlçemizde yaygınlaşmasını istediğimiz spor dallarından bir tanesi” dedi. Kubilay, ilçede faaliyet gösteren Çerkezköy Tenis Kulübü Derneği’nin tüm Yönetim Kurulu Üyeleri ile tüm Dernek Üyelerine ve Çerkezköy’e hayırlı olmasını temenni ederken, yönetime de başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 16:37

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510