Kurtarıcı ve hizmet aracı yenilendi

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, oda bünyesine daha önceden kazandırılan kurtarıcıyı yenilediklerini ve yeni bir hizmet odası için de çalışmaların devam ettiklerini açıkladı. Başkan As, şoför esnafına en iyi hizmeti vermek için de verdikleri tüm sözleri tutacaklarını kaydetti.

Kurtarıcı ve hizmet aracı yenilendi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, gazetemiz Bakış’ı ziyaret etti. Burada Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ile görüşen Başkan As, oda bünyesinde bulunan oto kurtarıcıyı yenilediklerini kaydederek oda çalışmaları ile ilgili de açıklamada bulundu. As, “Ben ve yönetimim seçim çalışmalarına başladığımız ilk günden bu yana esnafımıza hangi sözü verdiysek, verilen sözleri yerine getirmek için hizmet kalitesini öne çıkararak çalışmalarımıza o yönde devam ediyoruz. Mevcut kurtarıcımızın yetersiz kaldığını bunu tekrar göreve geldiğimiz daha kapasiteli ve tonajlı bir kurtarıcıya ihtiyacımız olduğunu söylemiştik. Kurtarıcımızı değiştirerek geçen hafta itibari ile indirimli ücret tarifesi ile esnafımızın hizmetine sunduk. Aynı şekilde aracımızı da yeniledik. Esnafımıza hayırlı olsun” dedi.

“YENİ HİZMET BİNASI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR”

As, odanın yeni hizmet binası ile ilgili de konuştu. Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, “Araçlarımızı değiştirmek tabiki önemli. Ancak esas olan benim ve yönetimimin hedefleri arasında yer alan içinde toplantı ve düğün salonlarından oluşan Çerkezköy şoför esnafına yakışan bir hizmet binasına sahip olmak en önemli projelerimizdendir. Bununda çalışmalarına başladık. İnşallah en kısa zamanda esnafımıza bu projemizin müjdesini veririz diye düşünüyorum.  Ben tekrar şunu söylüyorum, odamızın imkanları doğrultusunda üyelerimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Şimdiye kadar yaptığımız tüm çalışmalar bireysel başarıdan çok oluşturduğumuz ekip ile beraber doğru ve olumlu sonuçlar veren çalışmalardır” diye konuştu.

banner287
TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretlerinden dolayı Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As’a teşekkür eden gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, oda bünyesinde yapılan tüm çalışmaları yakından takip ettiklerini kaydetti.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 17:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306