Lise öğrencilerine aile içi iletişim anlatıldı

Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ÇOGEP Programı çalışmaları dahilinde yürütülmekte olan "Yalnız Değilim" projesi kapsamında Süleymanpaşa Murat Hüdavendigar İlkokulu’nda başlayan “aile içi iletişim” konulu eğitimler önceki gün de Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde devam etti.

Lise öğrencilerine  aile içi iletişim anlatıldı
Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ÇOGEP Programı çalışmaları dahilinde yürütülmekte olan "Yalnız Değilim" projesi kapsamında başlatılan ‘Aile İçi İletişim’ konulu eğitimler devam ediyor.
VELİKÖY’DE DE EĞİTİM VERİLDİ
Geçtiğimiz ay, Süleymanpaşa Murat Hüdavendigar İlkokulu’nda, Sevgi Evleri Çocuk Yuvası Kız Yetiştirme Yurdu Kuruluş Müdür Vekili Sabri Adak tarafından "Aile İçi İletişim" konulu eğitim verilirken, Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde de Psikolog Yusuf Ayar tarafından eğitim verildi.
KASIM AYINDA DA DEVAM EDİYOR
banner287
Tekirdağ Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğünün ÇOGEP Programı kapsamında ortaklaşa yürüttüğü "Yalnız Değilim" projesi dahilinde Kasım ayı başında da Süleymanpaşa Endüstri Meslek Lisesi’nde Psikolog Yasemin Taşkın tarafından  "Aile İçi İletişim ve Aile İçi Şiddet" konusunda eğitim verilirken, Çorlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde de Psikolog İsmail Atılgan tarafından  "Aile İçi İletişim" konulu eğitim verildi.
ÇERKEZKÖY’DE EĞİTİM VERİLDİ
Eğitimler önceki gün de Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde devam etti.
Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Psikolog İsmail Atılgan tarafından  "Aile İçi İletişim ve Aile İçi Şiddet" konulu eğitim verilirken, Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde de Psikolog Nuray Erten tarafından  "Aile İçi İletişim" konusunda eğitim verildi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2015, 13:13

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306