Lokalde ‘yakışıksız’ kavga

Arkadaşlarıyla birlikte Özcan Sokak üzerinde bir mekanda oturan Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez ile aynı mekanda oturan Ercan Düzgün arasında tartışma çıktı. Sözlü tartışma daha sonra kavgaya dönüştü.

Lokalde ‘yakışıksız’ kavga
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Arkadaşlarıyla birlikte Özcan Sokak üzerinde bulunan bir Dernek Lokali’nde oturan Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez ile Ercan Düzgün arasında tartışma çıktı. Sözlü tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Sehpaların havada uçuştuğu kavga daha sonra lokal dışına da taştı. Gece saat 02.30 sıralarında meydana gelen kavgaya müdahale eden Çerkezköy Polisi, Dönmez ve Düzgün’ü Emniyet’e götürerek ifadelerini aldı. Dönmez ve Düzgün, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılırken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.
PROVAKASYON VAR
Sözkonusu olayın, AK Parti’li bir yöneticinin kendisine kurduğu bir komplo olduğunu iddia eden CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez, “Kavga için beni çok provake ettiler. CHP için ağza alınmayacak küfürler edildi. Buna rağmen, olayın büyümemesi için gereken tüm sağduyuyu gösterdik.” derken, Ercan Düzgün ise, Dönmez’in içeri girer girmez küfürler savurduğunu, kavganın bu nedenle çıktığını ileri sürdü.


Metin Dönmez'in taşlanan bürosu

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 15:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
ATİLLA
ATİLLA - 6 yıl Önce

Hoş kafayla, kumar kavgasidir. daha önce de yapmişti.

Abdullah Can
Abdullah Can - 6 yıl Önce

çekemiyenler,saldırıyolar. atilla bey metin dönmez kumar oynamaz,bilip bilmeden yorum yapma. ve bir gazetenin de bu şekilde haber yapması son derece yanlış birşey. bir ilçe başkanı hakkında konuşurken laflara dikkat edilmeli.

Gülsüm Akay
Gülsüm Akay - 6 yıl Önce

daha önce yapmışmıydı ? ya boş muhabbet yapma kardeşim.

pargalı
pargalı - 6 yıl Önce

kırk yılık yagni olurmu kani chp nin acı gerçekleri bunlar karamanın koyunu eh şimdi çıktı oyunu

kubilay yılmaz
kubilay yılmaz - 6 yıl Önce

baskan seni nasil yipratacaklarini sasirdilar gelme bu ayak oyunlarina akp karsisindaki en büyük rakip olarak seni görüyor ve saldiriyor dikkat et metin baskan sen çerkezköy e lazimsin

İBRAHİM AKKUŞ
İBRAHİM AKKUŞ - 6 yıl Önce

sayın dönmez,
chp gibi köklü bir partinin ilçe başkanının o saatte, şehir kulübü'nde ne işi olabilir. 2009'dan bu yana yaptığınız amatörce işlerle siyaset adamı olmadığınızı gözler önüne sermiştiniz. bununla da ispat etmiş oldunuz. bir chpli olarak şunu söylemek istiyorum: akp, işte bu yüzden, yani̇sizin gibiler yüzünden kazanıyor. chp, 2014 yerel seçimini kazanmak istiyorsa, vasıflı, işini iyi yapabilecek bir aday bulmalı. yoksa, seçim zamanına kadar meti̇n dönmez çok hata yapacaktir.

öz çerkezli
öz çerkezli - 6 yıl Önce

metin başkan öncelikle geçmiş olsun chp ye olan saldırılar her alanda sürüyor güçlü bir teşkilatı yıkmaya çalışan işbirlikçilerin oyunu olduğunu düşünüyorum bu saldırıyı kınıyorum başarılı çalışmalarının devamını diliyorum

ÇERKEZKÖYLÜ
ÇERKEZKÖYLÜ - 6 yıl Önce

adaletlı olmak gerekırse metın baskan senın ne ısın var orada?ercan bey sızınde masallahınız var velıkoyde muzıkhol,cerkezkoyde dernek ısletıyorsunuz..cerkezkoy emniyeti dernek adı altındakı yerlere denetımlerını ve kontrollerını sıklastırsın yoksa cok ınsanın ocagı dagılcak


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510