Madde bağımlılığına tiyatro ile dikkat çektiler

Türkiye Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesi tarafından madde bağımlılığı ile mücadele programı kapsamında önceki akşam saat 20.30’da Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda 'Yarınlara Geç Kalmadan' adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Madde bağımlılığına tiyatro ile dikkat çektiler

Türkiye Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesi tarafından madde bağımlılığı ile mücadele programı kapsamında önceki akşam saat 20.30’da Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Konferans Salonu’nda  'Yarınlara Geç Kalmadan' adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

İLGİ YOĞUN OLDU


Tiyatro etkinliğini Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Kapaklı Emniyet Müdürü Mehmet Ali Barın, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Çerkezköy Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Kapaklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadir Arıcı, Ak Parti Kapaklı İlçe Başkan Yardımcısı Av. Ercan Üçel, Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Akın Yılmaz, Mustafa Çetin, Okul Aile Birliği Başkan ve yardımcıları ile Çerkezköy ve Kapaklı’dan çok sayıda vatandaş izledi.


“DEVAM EDECEĞİZ”


Feyzullah Arslan ve  Nermin Ertürkmen  tarafından yazılan oyun Namık Kemal Üniversitesi öğrencileri tarafından sahnelendi. Oyunda madde bağımlılığının zararları anlatıldı. 'Yarınlara Geç Kalmadan' adlı tiyatro oyununun ardından konuşan Türkiye Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı Şener Çelikayar oyunculara teşekkür etti. Çelikayar, yarınların daha güzel, daha müreffeh olması için bu tür organizasyonlara devam edeceklerini ifade ederek “Bu etkinliği gerçekleştirmemizde salonu bizlere tahsis eden ÇOSB Müdürü ve yönetimine, oyunumuzu hem Çorlu hem de Kapaklı'da siz değerli sanatseverlerle buluşturmamıza katkı sunan Süleymanpaşa Halk Eğitim Merkezine,  Ulaşım ve ışık konusunda bizleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyesine,   teşrifleri ile gecemize anlam katan Kapaklı  ile Çerkezköy Kaymakamlarına ve siz değerli katılımcılara  teşekkür ediyorum” dedi. Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ile Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz de oyunculara çiçek takdim etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2016, 17:35

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510