Mahalleli sordu; Kaymakam Bayhan not aldı

Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, Çerkezköy Uzunköprülüler Derneği’ni ziyaret ederek, Dere Islah çalışması kapsamında gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışmasından bahsetti. Kaymakam Bayhan ayrıca mahallelinin sıkıntılarını dinleyerek isteklerini tek tek not aldı.

Mahalleli sordu; Kaymakam Bayhan not aldı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan, beraberinde İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak ve Çerkezköy Dernekler Şefi Ersin Dal ile birlikte Çerkezköy Uzunköprülüler Derneği’ne ziyarette bulundu.
MAHALLELİNİN SIKINTILARINI DİNLEDİ
Önceki akşam saat 20.00’da gerçekleşen ziyarette Çerkezköy Uzunköprülüler Dernek Başkanı Ümit Gülden, misafirlerini kapıda karşıladı. Dernek yönetiminin sıkıntı ve sorunlarını dinlemek için düzenlenen ziyarette mahalleli dere ıslah çalışması kapsamında yıkılacak evlerden bahsederek, Kaymakam Bayhan’a bu sürede ne gibi çalışmaların yapılacağını sordu. Mahalle sakinleri yıkılan evlerine karşılık kendilerine devlet tarafından ev yapılmasını istediklerini söyleyerek “Devletten hiçbir beklentimiz yok, tek isteğimiz bizlere ev yapsınlar. Yapılacak olan bu evleri de cüzi miktarlarla ödeyerek, alalım.” Dediler.
“ERTEM İLE GÖRÜŞÜN’’
Vatandaşların taleplerini tek tek not alan Kaymakam Bayhan mahallelilere konu hakkında Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile görüşmelerini tavsiye etti.
“SİZLERİN HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORUZ’’
Ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak güvenlik açısından mahalleliye bilgiler verdi. Diğer mahallelerde olduğu gibi Yıldırım Beyazıt mahallesinde de sıkıntının olmadığını ifade eden Kocabıçak, “Herhangi bir sıkıntıyla karşılaştığınız zaman vakit kaybetmeden 155’i aramanız yetecektir. Emniyet teşkilatı olarak bizler sizlerin huzur ve güvenliği için mücadele ediyoruz. Sizler rahat ve mutlu olacaksınız ki bizlerde yapmış olduğumuz bu görevde başarılı olalım” diye konuştu.
banner287
“HUZUR VE GÜVEN İÇİNDE YAŞIYORUZ’’
Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak’ın konuşmasının ardından söz alan bir vatandaşta mahallelerinde huzur ve güvenin olduğunu söyleyerek, “geçen yıl yapmış olduğumuz 32 düğünde hiçbir tatsızlık yaşanmadı. Vatandaşlar olarak mahallemizde huzur ve güven içinde yaşıyoruz” açıklamasında bulundu.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atabey
Atabey - 6 yıl Önce

sayın kaymakam sadece tavsiyede bulunur.ilçenin en büyük mülki amirinin vay haline.7 yaşındaki bir çocuk bile bu tavsiyeleri verebilir...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306