Malatyalılar kahvaltıda buluştu

Çerkezköy’de faaliyet gösteren Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek üyelerinin bir araya gelerek kaynaşması amacıyla dernek binasında kahvaltı programı düzenlendi.

Malatyalılar kahvaltıda buluştu
Çerkezköy’de faaliyet gösteren Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dernek üyelerinin bir araya gelerek kaynaşması amacıyla dernek binasında kahvaltı programı düzenlendi. Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programında dernek başkanı Mehmet Keleş, başkan yardımcısı Esat Deniz ve yönetim kurulu üyeleri, üyelerle yakından ilgilendi. Üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri kahvaltı organizasyonu ile bir araya gelerek kaynaşma imkanı buldu.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Malatyalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği dernek üyelerine yönelik Pazar günü kahvaltı programı düzenlendi. Kahvaltıya Dernek Başkanı Mehmet Keleş, Başkan Yardımcısı Esat Deniz, dernek yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri katıldı. Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği kahvaltı programında konuşan Dernek Başkanı Mehmet Keleş, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

“DAHA GÜZEL İŞLER YAPMAK İSTİYORUZ”


banner287
Keleş, bundan sonra Dernek Üyeleri ile daha sık bir araya geleceklerini, dostluk bağlarını güçlendireceklerini ifade ederek “Dernek üyelerimiz için daha güzel işler yapmak istiyoruz” dedi. Bu tip organizasyonların üyelerin bir araya gelmesi ve kaynaşması açısından çok önemli olduğunu kaydeden Keleş, “Kahvaltımıza katılan tüm üyelerimize şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum. Allah bu birlik ve beraberliğimizi korusun” dedi.

OYUN OYNAMAK YASAKLANDI


Kahvaltı programında dernek yönetimi üyelerle fikir alışverişinde bulunma imkanı da buldu. Kahvaltıda yapılan görüşmeler sonucu dernek yönetiminin aldığı karar doğrultusunda bir süre üyelerin daha iyi kaynaşması ve birlikte olması için dernek binasında oyun oynanması da yasaklandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 20:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510