Malatyalılarla bir araya geldi

Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Malatyalılar Derneği’nde dernek üyeleri ile bir araya geldi. Kozuva, burada Çerkezköy’de yapmayı planladığı projelerden bahsetti.

Malatyalılarla bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - 31 Martta yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Cumhur İttifakının Çerkezköy Belediye Başkanı Süleyman Kozuva, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindeki partililer ile birlikte Çerkezköy Malatyalılar Derneği’nde dernek üyeleri ile bir araya geldi.

Dernek Başkanı Esat Deniz, yaptığı karşılama konuşmasının ardından Kozuva ve beraberindeki partililere başarılar diledi.

“SEÇİMİ ALACAĞIMIZA İNANCIMIZ TAM”

Cumhur İttifakı Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva, Malatyalılara kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti. Kozuva, adaylık açıklamasının ardından seçim sahasına hızlı indiklerini kaydederek, yapılacak seçimi kazanacaklarına inançlarının tam olduğunu kaydetti. Kozuva, “Biz bir hedef koyduk önümüze ve yüzde 58-60 bandında oy alacağız dedik. Eğer biz hep berabere sıkı çalışırsak bu oranları yakalarız hatta ve hatta bu oranı aşabiliriz de. Bizim oluşturduğumuz bir WhatsApp hattı var. Orada sizlerin isteklerini dinliyoruz ve hemen dediklerinizi yapmak için çalışmaları başlatıyoruz.” dedi.

“ÖNEMLİ OLAN PROJELER”

Kozuva, seçim çalışmaları esnasında siyaset yerine proje konuşacağını ifade etti. Kozuva, “İki dönemdir Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yapıyorum. Göreve geldiğimde oda Türkiye genelinde 200’üncü sıralardaydı. Şimdi odamız Türkiye’de ilk 10 içerisinde. Nasıl ki odamızı 5 yıldızlı oda yaptık, Çerkezköy Belediyemizi de 5 yıldızlı belediye yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Şimdi Çerkezköy’de göreve gelir gelmez ilk yapacağımız işimiz Belediye Meydanında bin 500 araçlık bir otopark ve 500 hektarlık alana kuracağımız bir millet bahçesi olacak.” diye konuştu.

“BİR ŞEYLER YAPILMIŞ OLABİLİR AMA YETERLİ DEĞİL”

Mevcut Belediye Başkanının 5 yıllık bütçesi ile yeterli hizmet etmediğini söyleyen Kozuva, “Çerkezköy’de taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Mevcut başkan bir şeyler yapmış olabilir. Tabii ki 5 yılda bir şeyler yapmak zorunda ama bu yapılanları bütçe ile karşılaştırdığımızda yeterli değil.” dedi.

ATKI HEDİYE ETTİ

Konuşmaların ardından Malatyalılar Dernek Başkanı Esat Deniz, Kozuva’ya Malatyaspor atkısı hediye etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510