Manolya’dan sevgililer günü jesti

Manolya Çiçekevi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan her müşterisine gül hediye edecek. Manolya Çiçekevi’nin sahibi Sevim Serbest, şehir içi siparişleri ücretsiz adrese teslim edeceklerini, Kapaklı, Veliköy, Karaağaç, Kızılpınar’a ise 35 TL ve üzeri siparişleri ücretsiz teslim edeceklerini söyledi.

Manolya’dan sevgililer günü jesti
ÇerkezköyBakış - Atatürk Caddesi Özel Çerkezköy Hastanesi karşısında faaliyet gösteren Manolya Çiçekevi “Sevginin en güzel ifade şekli çiçektir” sloganıyla Sevgililer Günü’ne özel kampanya başlattı.
50 TL ALIŞVERİŞ YAPANAN BİR GÜL HEDİYE
İthal ve yerli çiçek zenginliğiyle 18 yıldır Çerkezköy’de hizmet veren Manolya Çiçekevi, Sevgililer Günü’nde özel kampanya düzenliyor. Manolya Çiçekevi’nin  sahibi Sevim Serbest, Sevgililer Günü’nde 50 TL ve üzerine alışveriş yapan her müşterilerine gül hediye edeceklerini söyleyerek “Sevgililer Günü’nde müşterilerimizi mutlu etmek, onların sevgisine ortak olmak için böyle bir kampanya düzenledik. Sevgililere bu mutlu günlerinde bizlerde bir hediye sunarak sevinçlerine ortak olacağız.’’ Dedi.
ÜCRETSİZ ADRESE TESLİM
banner287
Sevim Serbest, şehir içi siparişleri ücretsiz adrese teslim edeceklerini, Kapaklı, Veliköy, Karaağaç, Kızılpınar’a ise 35 TL ve üzeri siparişleri ücretsiz teslim edeceklerini söyledi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306