MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’ye görkemli açılış

MASSA Restaurant Cafe ve Pastane İsmet Paşa Mahallesi Levent Caddesi’nde yapılan görkemli bir törenle açıldı. Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin beğeniye sunulacağı MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’de yaş pastadan kuru pastaya, poğaçadan tatlı çeşitlerine, sıcak içeceklerden soğuk meşrubat çeşitlerine kadar geniş bir lezzet yelpazesi bulunuyor.

MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’ye görkemli açılış
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Tipi Soğutma ve Buma Endüstriyel firmalarının sahibi G.Mansur İğdeli, firma ağını genişleterek MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’yi hizmete açtı.  
YOĞUN BİR KATILIM
İsmet Paşa Mahallesi Levent Caddesi üzerinde No:15-16’da dün saat 14.00’da yapılan açılışa Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel, Büyükyoncalı Belediye Başkanı Necati Sezer, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu üyesi Sait Yazı, AK Parti Kapaklı Belde Başkanı Ali Osman Orhan, Çerkezköy Vergi Dairesi Müdürü Hacı Şimşek, geçtiğimiz ay kendisini fesh eden HAS Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ercan Erdoğan Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ayhan Arslan, Yağmur Turizmin sahibi Akın Yılmaz, , Özel Çerkezköy hastanesi Halkla İlişkiler Sorunlusu Leyla Alkan, Özel Çerkezköy Hastanesi Kurumsal pazarlama sorumlusu Emre Alkan, , Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil ve çok sayıda davetli katıldı.
DÜNYA MUTFAĞINDAN LEZZETLER SUNULACAK
Tipi Soğutma, Buma Endüstriyel firmalarının ardından MASSA Restaurant Cafe ve Pastane ile firma ağını genişleten işletme sahibi G.Mansur İğdeli, açılışa katılan davetlilerle yakından ilgilenerek işletme hakkında bilgiler verdi. 220 metrekare kullanım alanı olan ve 60 metrekare mutfağı ile hizmete açılan MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’de alakart servis ile Dünya mutfağından birbirinden güzel lezzetler müşterilerin beğenisine sunulacak. Yaş pastadan kuru pastaya, poğaçadan tatlı çeşitlerine, sıcak içeceklerden soğuk meşrubat çeşitlerine kadar bünyesinde geniş bir lezzet yelpazesi bulunduran MASSA Restaurant Cafe ve Pastane müşterilerine 14 kişilik ekip ile hizmet verecek.“HAYIRLI OLSUN’’
MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’nin açılış töreninden önce bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, törende Kapaklı’nın İlçe konusuna değinerek, “Cumhurbaşkanının onayından sonra ilçe onayımızda gerçekleşecek. Mansur İğdeli kardeşimiz İlçeye yakışır bir şekilde yatırım gerçekleştirdi. Hayırlı olsun’’ dedi.
“ALİ ERTEM YANLIŞ ANLAMASIN ONADA SADECE VELİKÖY İLE KIZILPINAR KALDI’’
banner287
Kapaklı belde unsuru olarak göz önüne aldığında nüfusunun 61 bin olduğunu kaydeden Mandalı, “Bununla beraber Karaağaç beldemizde bize bağlandı ve inşallah yılbaşından sonra buda gerçekleşecek. Bununla beraber Pınarça, Karlıköy, Uzunhacı, Yanıkağıl ve Bahçeağıl gibi 5 köyümüzde Kapaklımıza bağlanmış oldu. Çerkezköy Belediye Başkanımız yanlış anlamasın ama ona da sadece Veliköy ile Kızılpınar kaldı.” diye konuştu.“ÇERKEZKÖY İLE İSTİŞARE İÇİNDE OLACAĞIZ’’
Kapaklı’daki temsil haklarıyla birlikte Çerkezköy ile istişare içinde olacaklarını söyleyen İrfan Mandalı, “Geçmişte olduğu gibi 2014 yılından sonrada Büyükşehir statüsünde belirleyici rol oynayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Böylesine güzel bir müesseseyi Kapaklı’ya kazandırdığı için Mansur İğdeli kardeşimize teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.KURDELE KESİMİNİN ARDINDAN İKRAMDA BULUNULDU
Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimine geçildi. Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Karaağaç Belediye Başkanı Dr.Özkan Yücel, Büyükyoncalı Belediye Başkanı Necati Sezer, AK Parti Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı ile MASSA Restaurant Cafe ve Pastane’nin sahibi Mansur İğdeli tarafından kesilen kurdelenin ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
DİLEK HAKAN YURDALAN
DİLEK HAKAN YURDALAN - 6 yıl Önce

haberimiz olmadi olsaydi mutlaka yaninizda olurduk yinede hayirli uğurlu olsun...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306