Meclis ilk oturumu tamamlandı

Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı Meclis toplantısının ilk oturumu Belediye Başkanı Vahap Akay başkanlığında gerçekleştirilirken, gündem maddeleri görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi.

Meclis ilk oturumu tamamlandı

Çerkezköy Bakış - Açılış ve yoklama ile başlayan Belediye Meclis toplantısında ilk olarak Tekirdağ Büyükşehir ve Çerkezköy Belediye Meclis Üyeliği’nden istifa eden AK Parti Meclis Üyesi Ömer Kılınç’ın istifası okunduktan sonra, Ömer Kılınç’ın yerine Meclis Üyesi olmaya hak kazanan Yunus Hamarat’ın sağlık ve özel nedenlerle bu görevi yapamayacağını belirttiği dilekçenin okunmasının ardından Kılınç’ın yerine AK Parti Meclis Üyesi olan Nevzat Teker’e Belediye Başkanı Akay, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

BANKALARDAN KREDİ ÇEKİLECEK

banner287
Mecliste, Kızılpınar Mahallesi’nde bulunan yolların yapılması için İller Bankası’ndan temin edilmesi planlanan 15 milyon TL’lik krediye onay çıkmadığı belirtildi. Ardından bankalardan 7 milyon TL kredi çekilmesi hususunda Belediye Başkanı Vahap Akay’a yetki verilmesi görüşüldü ve incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

NAİM SÜLEYMANOĞLU’NUN İSMİ PARKA VERİLECEK

Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapılan parka Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Naim Süleymanoğlu isminin verilmesi de incelenmek üzere İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na havale edildi. Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı Meclis toplantısının ilk oturumunda gündem maddelerinin görüşülerek ilgili Komisyonlara havale edilmesinin ardından Belediye Başkanı Akay, Meclis toplantısının ikinci oturumunun 7 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’da yapılacağını belirterek, meclis toplantısını kapattı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 17:49

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510