Meloğlu ve öğrencilerinden müzik ziyafeti

Kapaklı’nın yetiştirdiği genç yeteneklerden ses sanatçısı Emrah Meloğlu, Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Gitar Kursu Öğrencileri ile birlikte Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde verdiği konserle dinleyenlere müzik ziyafeti sundu. Çerkezköy Gençlik Orkestrasının tohumlarının atıldığı konsere Çerkezköylüler yoğun ilgi gösterdi.

Meloğlu ve öğrencilerinden müzik ziyafeti

Çerkezköy Bakış - Konser öncesi bir konuşma yapan Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman, gençlik orkestrasının tohumlarının atıldığını belirterek, “Halk Eğitim Merkezimiz Çerkezköy halkının ihtiyaçlarına cevap verecek birçok alanda hizmetler için çalışmalar yapmaktadır. Tüm bu çalışmaların ışığında varmak istediğimiz birçok hedef vardır. Vatanını, bayrağını seven, evrensel, kültürel ve manevi değerlerin bilincinde olan, çevresi ile etkili iletişim kurabilen, yaşam boyu öğrenmeyi davranış haline getiren, kendine inanan, güvenen bireylerin kendini yetiştirmesine köprü vazifesi görmek amacındayız. İlkini yaptığımız bu etkinliğin Çerkezköy’ün Gençlik Orkestrasının başlangıcına vesile olması dileğiyle. Tüm gençlerimizi seneye müzik kurslarımıza davet ediyoruz.” diye konuştu.
 

MÜZİK ZİYAFETİ

2016 yılı Kasım ayında ilk albümü ‘Anahtar’ı piyasaya süren ve albüme adını veren Anahtar adlı şarkıya klip çekerek adından söz ettiren Emrah Meloğlu ile Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Gitar Kursu Öğrencileri konuşmaların ardından sahneye çıkarak en güzel parçaları seslendirdi ve Çerkezköylülere müzik ziyafeti sundu. Konser, büyük alkış aldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510