MESS eğitimi için Ankara’ya gittiler

Türk Metal Sendikası ile MESS ortak eğitim projesi kapsamında düzenlenen MESS eğitimleri devam ediyor.

MESS eğitimi için Ankara’ya gittiler

Türk Metal Sendikası ile MESS ortak eğitim projesi kapsamında düzenlenen MESS eğitimleri devam ediyor. Önceki gün de sendikanın Çerkezköy Şubesine bağlı 41 üye, MESS Eğitimi için Ankara’ya gitti.

MESS EĞİTİMİ ALACAKLAR


41 kişi önceki gün saat 08.00’da Çerkezköy’den yola çıktı. Ankara Büyük Anadolu Oteli'nde verilecek 3 günlük eğitimde Çerkezköylü sendika üyeleri Dr. Veli Fatih Güven'den “Sendikal İlişkiler”, MEV Eğitim Uzmanlarından “İnsan İlişkileri ve İletişim, Toplam Kalite Yönetimi, Uzlaşma Teknikleri ve Atatürkçülük”, Prof. Dr. Hasan Ünal'dan “Endüstri İlişkileri”, Avukat Taliphan Kıymaz'dan “İş Hukuku”, Uğur Civelek'ten “Genel Ekonomi”, Sinan Vargı'dan “Sigaranın Zararları” konularında eğitim alacaklar.


ATA’NIN HUZURUNA ÇIKACAKLAR


Eğitimlerle ilgili açıklama yapan Türk-İş Tekirdağ İl Temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, MESS eğitimlerinin her ay düzenli bir şekilde devam ettiğini kaydetti. Üyelerin eğitimin sonunda Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yattığı Anıtkabir'i de ziyaret edeceğini ifade eden Koçak “3 günlük eğitimin ardından üyelerimiz Çerkezköy’e dönecek” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2016, 17:34

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510