Milli Eğitim’den Başkan Ertem’e teşekkür plaketi

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i makamında ziyaret ederek Mevlana İlkokulu ile Recep Arif Gabralı İlkokulu’na yapmış olduğu katkılardan ötürü Başkan Ertem’e teşekkür ederek plaket takdim etti.

Milli Eğitim’den Başkan Ertem’e teşekkür plaketi
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal, Recep Arif Gabralı İlkokulu Müdürü Halis Can Kara ile Mevlana İlkokulu Müdürü Mehmet Erçin dün saat 13.30’da Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
ZENGİNAL TEŞEKKÜR ETTİ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal, eğitime katkıları nedeniyle Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkür ederek  “Mevlana ve Recep Arif Gabralı okullarımıza doğalgaz ve basketbol sahaları olmak üzere 135 bin TL’lik yardımda bulundunuz. Bugüne kadar tüm okullarımıza yapmış olduğunuz yardımlar bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde okullarımıza yapmış olduğunuz sıra yardımından dolayı teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.  
“HİÇBİR BELEDİYE ÇERKEZKÖY BELEDİYESİ KADAR YARDIMDA BULUNMADI’’
Zenginal, “Çerkezköy Belediyesi kadar okullara destek olan bir başka belediye yoktur.’’ Diyerek “Diğer belediyelerimiz de yardımda bulunuyor ancak Çerkezköy Belediyesi kadar olamaz. Yer konusunda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Tepe İlkokulu, Hacı Fahri Zümbül Kız Meslek Lisesi, Mevlana, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Özel İdare İlkokulu, Engelliler okulu, Tepe Anaokulu, Bony Anaokulu ve SSK hastanesinin yanında yapımı tamamlanan anaokulunun yer tahsisini Çerkezköy Belediyesi yapmıştır. Çerkezköy Belediyesi bugüne kadar tüm okullarımıza fazlasıyla yardımda bulundu. Her türlü eksiklerimizi gidermede bizlere yardımcı oldu. Bundan önceki dönemlerde bu şekilde bir destek gerçekleşmedi.’’ İfadelerini kullandı.
“OKULLAR BİZİM İÇİN HEP ÖN PLANDA OLMUŞTUR
Milli eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal’ın konuşmasının ardından konuşan Belediye Başkanı Ali Ertem ise, “Okullara yardım bizim görev alanımızda olmamasına rağmen yerel yönetimin başında olan biri olarak bu konuya duyarsız değiliz. Bugüne kadar belediye olarak bize ne talep olduysa elimizden geleni yaptık. Bilgisayarından projektörüne, çevre düzenlemesine kadar her türlü desteği okullarımıza sağlamaya çalışıyoruz. Eğitim yatırımlarının yanı sıra diğer kurumlarımıza da imkanlar el verdiği sürece yardım yapmaya gayret ediyoruz. Bizim için öncelikli olarak daima okullar ön planda olmuştur” diye konuştu.
banner287İMKANLAR ARTINCA YARDIMLARIMIZ DA ARTTI
Belediye olarak bundan sonraki dönemlerde de eğitime katkılarını sürdüreceklerini ifade edem Başkan Ertem, şöyle devam etti; “Eğitime yapılan yardımlar Çerkezköy’e yapılan yardımlardır. Dönemimizde yapılan tüm okulların arsalarını biz temin ettik. Bizden önce böyle bir durum yoktu. Okulların 3’te birini Özel İdare, 3’te ikisini ise biz yaptık. Okullar bizler için büyük bir ihtiyaçtır ve bu bağlamda hayırsever vatandaşlarımızın da artması gerekiyor.”
TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ
Yapılan konuşmaların ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal, Recep Arif Gabralı İlkokulu Müdürü Halis Can Kara ve Mevlana İlkokulu Müdürü Mehmet Erçin ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e belediye olarak okullara vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim etti. Ziyaret, plaketin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
vaatandass
vaatandass - 6 yıl Önce

a.hamdi zenginal kaymakamın karısı öğretmenlik yapıyor (sözde) senin kadronun içinde mesleğin gurubunda sen ne yaptın bu haberden sonra zenginal . biraz gururun olsa o koltuğu kaymakam ve milli eğitim müdürü bırakmaları lazım sanki ikisinde o koltuklara kitlemişler hizmetle işleri olmayan insanlar

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306