Minik öğrencilerden büyük eserler

Özel İdare İlkokulu anasınıfı öğrencileri tarafından resim ve elişi sergisi açıldı. Sergi açılışı öncesinde anasınıfı öğrencileri, annelerine sürpriz yaparak önce anneleri için hazırladıkları şarkıları seslendirdiler ardından da elleriyle hazırladıkları hediyeleri annelerine teslim ettiler.

Minik öğrencilerden büyük eserler
ÇerkezköyBakış - Anasınıfı öğrencileri yıl içinde büyük emek harcayarak hazırladıkları resim ve elişi çalışmalarını sergi halinde görücüye çıkardılar.
ANNELERİNE SÜPRİZ YAPTILAR
Özel İdare İlkokulu anasınıfı öğrencileri tarafından dün okulun konferans salonunda resim ve elişi sergisi açıldı. Saat 13.00’da düzenlenen tören öncesinde minik öğrenciler annelerine sürpriz yapmayı da ihmal etmedi. Öğretmenleri tarafından belirlenen şarkıları anneleri için seslendiren minik öğrenciler daha sonra da elleriyle hazırladıkları hediyeleri, anneler gününe özel olarak annelerine hediye ettiler.“SERGİYİ BÜYÜK BİR MUTLULUKLA AÇIYORUZ’’
banner287
Anasınıfı öğrencilerinin küçük gösterisinin ardından serginin açılışına geçildi. Kurdele kesiminden önce konuşan okul Müdürü Ahmet Esat Aktaş, “Öğrencilerimiz yıl içinde yaptıkları resim ve el işi sergisini büyük bir mutlulukla açıyoruz. 4 anasınıfı şubemizin öğrencileri tarafından açılan sergimizde öğrencilerimize büyük destek olan Nurcan Hekim, Şermin Çelen, Yeliz Yılmaz ve Sedef Aygül hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.ESERLER BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Ahmet Esat Aktaş’ın konuşmasını tamamlamasının ardından serginin açılış kurdelesini kesildi. Ardından öğrenci velileri sergiyi gezerek minik öğrencilerin yaptığı eserleri incelediler. Sevgi, Kelebekler, Uğur Böceği ve Çiçekler sınıfı öğrencileri tarafından yapılan resim ve elişi sergisi davetliler tarafından büyük beğeni topladı.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510