Muhasebeciler dayanışma yemeğinde bir araya geldi

Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Çerkezköy Temsilciliği Çerkezköy’de faaliyet gösteren serbest muhasebeci ve mali müşavirlere yönelik bir dayanışma yemeği düzenledi. Katılımın yoğun olduğu yemekte konuşan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Rüstem Tuna, programa katılanlara teşekkür ederek bu tip programların artması gerektiğini söyledi.

Muhasebeciler dayanışma yemeğinde bir araya geldi
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy’de faaliyet gösteren serbest muhasebeci ve mali müşavirler dayanışma yemeğinde bir araya geldiler.
DAYANIŞMA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER
1 Mart Muhasebeciler Günü nedeniyle Güneşler Otel’de önceki akşam saat 20.00’da Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Çerkezköy Temsilciliği’nin ev sahipliğinde dayanışma yemeği düzenlendi. Yemekte Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Çerkezköy Temsilcisi Aydın Şanlı ile Çerkezköy’de faaliyet gösteren serbest muhasebeci ve mali müşavirler katıldı.
“BİRLİK VE BERABERLİK ADINA ÖNEMLİ BİR ETKİNLİK’’
Programda bir konuşma yapan Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Rüstem Tuna, dayanışma yemeğine katılan meslektaşlarına teşekkür ederek “Gerçekleştirdiğimiz yemek bizim birliğimiz ve beraberliğimiz adına çok önemli bir etkinlik. Biz bu dayanışma organizasyonlarının artmasını istiyoruz. Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Çerkezköy Temsilciliği olarak 85 üyeye ulaştık. Ancak bu sayıyı yemeklerde göremiyoruz. Saray ilçemizdeki derneğimiz de çok aktif şekilde çalışıyor. Onlarla da ortak aktiviteler yapabiliriz.” Şeklinde konuştu.
banner287
“ETKİNLİKLER ARTMALI’’
Bu tip etkinlikler için herkesin sorumluluk almaması gerektiğini belirten Tuna, “Bizler 4 ayda bir değişen sorumlu kişilerle bu tip organizasyonların artmasını istiyoruz. Mesleğimizde bizi ileriye taşıyacak konuklarımız da olacak. Bizden sonraki organizasyonlarda sorumlu olacak meslektaşlarımdan bu çerçevede konuklar almasını rica ediyorum.”  İfadelerine yer verdi. Rüstem Tuna’nın konuşması tamamlamasının ardından program sohbetlerle sürdü.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510