Muhtarlar Pektaş’ı unutmadı

Mahalle muhtarları Çerkezköy’de aralıksız 30 yıl muhtarlık görevinde bulunan Fevzipaşa Mahallesi eski muhtarı Ali Pektaş’ı unutmadı.

Muhtarlar Pektaş’ı unutmadı
Mahalle muhtarları Çerkezköy’de aralıksız 30 yıl muhtarlık görevinde bulunan Fevzipaşa Mahallesi eski muhtarı Ali Pektaş’ı unutmadı. Çerkezköy ile Kapaklı Mahalle Muhtarları Fevzipaşa Mahallesi eski Muhtarı Ali Pektaş’a nezaket ziyaretinde bulundu. Pektaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm muhtarlara teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy ile Kapaklı Mahalle Muhtarları Fevzipaşa Mahallesi eski Muhtarı Ali Pektaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
MİSAFİRLERİNİ TEK TEK KARŞILADI
Önceki gün saat 13.00’da gerçekleşen ziyarette Ali Pektaş, misafirlerini Ceylan Kıraathanesi’nde ağırladı. Ziyarete Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Bağlık Mahallesi Muhtarı Tahsin Akgün, Gaziosmanpaşa Mahalle Muhtarı Mutlu Timur, Fevzipaşa Mahalle Muhtarı Turhan Ersöz, İstasyon Mahallesi Muhtarı Bahri Çakır, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hikmet İşcan, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Recep Şahin, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Çetin, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı İrfan Akem, Kapaklı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Seçkin Dilsiz, Kapaklı İnönü Mahallesi Muhtarı Sabahattin Mandalı, Kapaklı İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Yüksel Öztürk, Atatürk Mahallesi Muhtarı Bilal Tokuç, Veliköy Mahallesi Muhtarı Ersan Albayrak, Kızılpınar Mahallesi Muhtarı Ahmet Milli, Pınarça Mahallesi Muhtarı Özcan Bozkaya, Karlı Mahallesi Muhtarı Anıl Aydın, Yanıkağıl Mahallesi Muhtarı Yücel Başaran, Uzunhacı Mahallesi Muhtarı Mehmet Çakır, Bahçeağıl Mahallesi Muhtarı Halim Çelebi ile Karaağaç Mahalle Muhtarı Özgür Cengiz katıldı.ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ
Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şubesi Başkanı ve aynı zamanda Bağlık Mahallesi Muhtarı Tahsin Akgün, ziyaretin anısına Pektaş’a çiçek takdim etti. Ali Pektaş’ın Çerkezköy’de görev yaptığı 30 yıl boyunca birçok hizmete imza attığını kaydeden Akgün “Ali Pektaş muhtarımız görev süresi içerisinde her daim vatandaşa daha iyi hizmet etmek için uğraş verirdi. Mahallesinin tüm sorunlarını bilirdi ve sorunların çözümü adına ilgili birimlerle her zaman diyalog içerisinde olurdu. Sorun çözülene kadar iş takibini bırakmazdı.”  dedi.
banner287
“TECRÜBELERİNDEN YARARLANIYORUZ”
Ali Pektaş’ı muhtarlar olarak her zaman örnek gördüklerini belirten Akgün “Görevde bulunduğu süre içerisinde olduğu gibi şimdi de bizlere tecrübelerini aktararak katkı sağlıyor. Kendisini görev bilincini gördükçe bizlerin de çalışma şevki daha da artıyor. Ali amcamız bizlerin her zaman yol göstereni oldu. Bizler diğer tüm muhtar arkadaşlarımız ile birlikte kendisinin yolunda ilerliyoruz.” diye konuştu.ERSÖZ: “BİZİM YOL GÖSTERİMİZDİR”
Fevzipaşa Muhtarı Turhan Ersöz, 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşen muhtarlık seçiminde görevi Ali Pektaş’tan devraldığını hatırlatarak “Her ne kadar görev devir teslimi yapsak da Ali amcamız bizlerin yol göstericisi, ışığıdır. O’nun yol göstericiliği ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız mahallemizde Ali amcamızın hizmet çıtasını daha da yukarılara çıkarmaktır.” dedi.
PEKTAŞ TEŞEKKÜR ETTİ
Fevzipaşa Mahallesi eski muhtarı Ali Pektaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatarak, ziyarete katılan muhtara teşekkür etti. Pektaş, sağlık sorunları nedeniyle 30 Mart’ta gerçekleştirilen seçimlerde muhtarlığa aday olmadığını söyleyerek “1984 yılında başladığım Fevzipaşa Mahalle muhtarlığı görevini 6 dönem sürdürdüm. Görev sürem içerisinde vatandaşlarıma en iyi şekilde hizmet etmek için elimizden geleni yaptık. 30 Mart’ta da görevimi tamladım.” diye konuştu. Pektaş, muhtarlığın zor ve meşekkatli bir görev olduğunu söyleyerek, tüm muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.   

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 16:18

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510