MÜSİAD’dan 19 Mayıs mesajı

MÜSİAD Tekirdağ Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aslan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile açıklama yaptı.

MÜSİAD’dan 19 Mayıs mesajı
Çerkezköy Bakış - MÜSİAD Tekirdağ Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Aslan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile açıklama yaptı.
Aslan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “19 Mayıs 1919’da İstiklal mücadelesi için atılan adım bugünün  Büyük Türkiye’sini  oluşturmakta bir başlangıç olmuştur. 19 Mayıs’ta milletimiz için yeni bir meşale yakılmış, akabinde milletimizin iradesinin tecelli edecek kurumların temeli atılmıştır. Bugün millet olarak gençlerimiz ile birlikte dünün yaşanan zorluklarını hiç unutmadan, geleceğin Büyük Türkiye’sini imar etmek için özverili bir biçimde çalışmaya devam etmeliyiz. Bizler, gençlerimizin hayatın her alanında sorumluluk üstlenmeye arzulu olmasını istiyoruz. Sahip olduğumuz genç nüfus ve potansiyeli, iktisadi ve sosyal alanlarda etkili bir şekilde kullanmalıyız. Böylelikle hem çevremizdeki ülkelere, hem de küresel sorunlara çözümler üreten bir ülke olabiliriz. Bu duygu ve  düşüncelerle 19 Mayıs  Atatürk’ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutlar, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşları olmak üzere milli egemenliğimizin kazanılmasında mücadele veren kahramanlarımızı rahmet , minnet ve şükranla anıyorum” dedi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2016, 11:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510