Mütevelli heyeti toplantısı Müftü Şahin başkanlığında yapıldı

Türkiye Diyanet Vakfı Çerkezköy Şubesi Mütevelli Heyeti İlçe Müftüsü Bayram Şahin başkanlığında toplandı. Toplantıda şimdiye kadar yapılan çalışmalar değerlendirilerek yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Mütevelli heyeti toplantısı Müftü Şahin başkanlığında yapıldı
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ -
 Türkiye Diyanet Vakfı Çerkezköy Şubesi Mütevelli Heyeti toplantısı önceki gün saat 11.00’da Çerkezköy Müftüsü Bayram Şahin’in başkanlığında yapıldı.
İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ
banner287
2012 yılı müftüler rotasyonu ve atamaları kapsamında İzmir’in Kiraz Müftülüğü’ne atanan Mahmut Emin’in yerine Çerkezköy Müftülüğü’ne atanan Bayram Şahin, önceki gün ilk kez Türkiye Diyanet Vakfı Çerkezköy Şubesi Mütevelli Heyeti toplantısına katıldı. Müftü Şahin’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya mütevelli heyetinde yer alan Er Kaynak Cami İmam Hatibi İlhan İlke, Vakıf Muhasibi ve Yeşil Cami İmam Hatibi Habip Önal ile Mesut İşlek, Cemal Sivri ve Oğuz Güven katıldı.
ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLDİ
Şahin’in mütevelli heyetiyle bir araya geldiği toplantıda bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirilirken, yapılması planlanan çalışmalar hakkında da görüş alış verişinde bulunuldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306