Ne inşaat tamamladı ne de kaldırım

Çerkezköy’de Hükümet Caddesi üzerinde geçen sene yazın başlayan inşaattan dolayı bozulan kaldırım bir türlü yapılmıyor.

Ne inşaat tamamladı ne de kaldırım

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz yıl yaz aylarında inşaatına başlanılan fakat bilinmeyen nedenlerden dolayı tamamlanamayan inşaat, yayaların yürüyüş alanı olan kaldırımı da kullanılmaz hale getirdi. Çevredeki vatandaşların durumu belediye yetkililerini bildirmesinin ardından iddiaya göre ‘İnşaat tamamlansın kaldırım yapılacak’ cevabını aldılar.

“ÇAMUR İÇİNDE KALIYORUZ”

Vatandaşlar bir senedir kazma bile vurulmayan inşaatın müteahhidinin olmadığını ve inşaat yüzünden kaldırım yerine yol ortasından yürümek zorunda kaldıklarını söylediler. Özellikle yağmurlu zamanlarda çamur deryasına dönen kaldırım yayaların yürümesini zorlaştırıyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Memur...
Memur... - 3 ay Önce

Caddede yurume cok zor. yollardaki su birikintileri ve camur yogunlugu gecişi zorlaştiriyor eskiden kaldirim vardi şimdi yolun ortasindan geciyoruz. Burdan öğrencilerde geciyor onlara arabada carparsa sorumlusu kim olur. Bir an önce kaldirim yapilsin.

Mahalle sakini
Mahalle sakini - 3 ay Önce

Her yer vicik vicik camur evin önū apartman girişlerimiz ayaklarimizdaki camur fazlaligi buluşmasi sonucu orada kirleniyor. Buna belediye bir cözūm bulmali tekirdag buyuksehiride arayip şikayetimi bildirecegim yapilmazsa.

Inşaatci
Inşaatci - 3 ay Önce

İllaki bizmi kazma kurek cimento kaldirim taş parke alip bizmi onarsak buranin olacagi yapilacagi yok. Bare biz yapalim sevap işleyek. Anlayiş bumu.

Ciftci mehmet.
Ciftci mehmet. - 3 ay Önce

Cadde cadde degil bataklik tarla yuvasi. Yakinda buraya domuz ciftligi kurulur avcilara malzeme sosyal faaliyet olur bu ciftlik camurunda iyi zaman gecilir. Köye döndü bura yazik gunah burda oturana.

Cerkezkoylu
Cerkezkoylu - 3 ay Önce

Arkadaş bu cadde üzerinde askari konutlar askeri gazino var. Buralardan tugay komutani albaylar gelip geciyor o yollari görüp adam dalga gecmiyomu. O yolun devaminda emniyet mudurlugu var. Buralara bakmalari gerekir. Cūnku cadde üzerinde hukumet konagi orman devlet işleri gibi önemli yol gecme yerleri var.

İstanbullu
İstanbullu - 3 ay Önce

İstanbuldan cerkezkoye taşindim böyle sacmalik bir yer görmedim. Bir ilki burda yaşadim. Camur deryasi alin yazisi oldu.

baktım
baktım - 3 ay Önce

bakış sen kendini gazete, çalılşanlarıda gazeteci mi sanıyorsun?

Trakyali
Trakyali - 3 ay Önce

Caddeden gecmek için cizme giymek gerek. Ne zaman oradan gecsem ayakkabilarim camur oluyor. Sene 2019 kacinci yuz yilda yaşiyoruz yapin artik bu kaldirimi her yer camur su birikintisi oluyor.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306