“Nerede Kalmıştık” deyip numarasını paylaştı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, mesaisine sabah saat 05.00’da başladı ve sosyal medya hesabından “Nerede Kalmıştık” deyip, vatandaşların kendisine ulaşabileceği cep telefon numaralarını paylaştı.

“Nerede Kalmıştık” deyip numarasını paylaştı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, mesaisine sabah saat 05.00’da başladı ve sosyal medya hesabından “Nerede Kalmıştık” deyip, vatandaşların kendisine ulaşabileceği cep telefon numaralarını paylaştı.

31 Mart yerel seçimlerini kazanarak yeniden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Kadir Albayrak, mazbatasını alarak göreve başladı. Albayrak, önceki dönem geleneğini bozmadı ve mesaiye yine sabaha karşı başladı.

“05.00-24.00 SAATLERİ ARASINDA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ”

Albayrak, resmi sosyal medya hesabından Tekirdağ Valiliği ve merkez Süleymanpaşa İlçesine bağlı Seymenli Köyü önünde çekilmiş 2 ayrı fotoğrafını saat 05.38’de “Nerede Kalmıştık” başlığı ile paylaşarak, “Günaydın sevgili Tekirdağ’lı hemşehrilerim, günaydın Türkiye saat 05.00; 2019-2024 dönemi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün mesaimize Süleymanpaşa ilçemizin Seymenli Mahallesinde başlıyoruz. Daha sonra Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ Daire Başkanlıklarımızdan brifing alarak, gelecek günlerimizin çalışma ve yatırımlarını planlamaya devam edeceğiz. 05.00-24.00 Saatleri arasında aşağıdaki telefonlardan bana ulaşabilirsiniz. 0506 703 81 37 - 0538 819 31 34 sağlık, mutluluk ve esenlik dolu bir hafta dilerim.” ifadelerine yer verdi. Albayrak’ın bu paylaşımı çok sayıda beğeni, paylaşım ve yorum aldı.

BRİFİNG ALDI

Albayrak, ardından Seymenli Mahallesi muhtarı Recep Gürler ve mahalle sakinleri ile bir kahvede birlikte kahvaltı yaptı. Burada Albayrak vatandaşlarla sohbet edip, talep ve önerilerini dinledi.
Albayrak ardından mesaisine TESKİ Genel Müdürlüğü Arıtma Tesisleri Dairesi Başkanlığı ile Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı faaliyetleri, hiyerarşik yapısı ve çalışma sistemi ile ilgili brifing aldı.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 09:54

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510