O ENKAZ KALDIRILIYOR

Çerkezköy esnafının, BAKIŞ Gazetesi’nde yer alan kaldırım isyanı, yerini buldu. TREDAŞ, elektrik hatlarını yer altına almak için yaklaşık 2 ay önce kazdığı kaldırımları, onarmaya başladı.

O ENKAZ KALDIRILIYOR
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Elektrik hatlarını yer altına alma çalışması yürüten Trakya Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin(TREDAŞ),  yaklaşık 2 ay önce kazıp yürünmez hale getirdiği kaldırımlar, Bakış Gazetesi’nde yer alan “Esnafın kucağına enkaz bıraktılar” başlıklı haberin ardından onarılmaya başlandı.
VATANDAŞLAR FERAHLADI
TREDAŞ adına, kaldırım yenileme çalışmalarına Atatürk Caddesi’nde başlayan müteahhit firma, harap haldeki kaldırımlara taş döşeyip beton döküm işlemini gerçekleştiriyor. Atatürk Caddesi’nin ardından çalışmalar Güveniş Caddesi, Öztrak Caddesi ve diğer caddelerdeki kaldırımların onarılması ile devam edecek.
banner287Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

nasıl onarım yapıldığını da takip edin sayın gazeteci arkadaşlar. kaldırımları kırıyor delik deşik ediyorlar. sonra kumla örtüp üstüne bir parça beton döküp gidiyorlar. o betonda kumla birlikte çöküyor daha sonra. örneği arka sokaklarda çok var..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306