Odun ateşinde et döner lezzeti

İkram Odun Ateşinde Et Döner Salonu, Gazi Osman Paşa Mahallesi Butçular Sokak No: 11 adresinde Çerkezköylülerin hizmetine açıldı.

Odun ateşinde et döner lezzeti
İkram Odun Ateşinde Et Döner Salonu, Gazi Osman Paşa Mahallesi Butçular Sokak No: 11 adresinde Çerkezköylülerin hizmetine açıldı. İşletme, odun ateşinde et döner lezzetinin yanı sıra tırnak paça ve çorba çeşitleri ile de vatandaşların damak tadına hitap edecek.

İkram Odun Ateşinde Et Döner Salonu, Gazi Osman Paşa Mahallesi Butçular Sokak No: 11 adresinde Çerkezköylülerin hizmetine açıldı.

AÇILIŞI BİRLİKTE YAPTILAR


Cumartesi günü saat 14.00’da düzenlenen açılış törenine Fevzipaşa Camii İmam Hatibi İsmail Bütün, AK Parti Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi
Ayhan Çitil ile çok sayıda davetli katıldı. İşletme sahibi Adem Usta, davetlilerle yakından ilgilendi. İşletmenin açılışını Fevzipaşa Cami İmam Hatibi İsmail Bütün ve AK Parti Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Ayhan Çitil birlikte yaptı. Açılışa katılan herkesi selamlayarak konuşmasına başlayan İsmail Bütün, “Çerkezköy’ün böyle bir yere ihtiyacı vardı. Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Allah bol kazançlar nasip etsin” dedi. Açılışın ardından davetlilere odun ateşinde et döner ve tatlı ikram edildi.

“AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ”


Odun ateşinde pişen et döner konusunda iddialı olduklarını belirten Adem Usta, dönerleri odun ateşinde pişirerek müşterilerin beğenisine sunduklarını ifade etti. Odun ateşinde pişen et dönerin yanı sıra tırnak paça, sulu yemek çeşitleri ve çorba çeşitleri ile de Çerkezköy halkının hizmetinde olduklarını kaydeden Adem Usta, “Çerkezköy halkını, aileleri ve dostları ile birlikte ağırlamaktan mutluluk duyarız” diyerek tüm Çerkezköylüleri odun ateşinde et döner lezzetini denemeye davet etti.

PAKET SERVİS HİZMETİ DE VERİLİYOR


Gazi Osman Paşa Mahallesi Butçular Sokak No: 11 adresinde hizmete açılan İkram Odun Ateşinde Et Döner Salonu’nda ev, işyeri ve fabrikalara paket servis hizmeti de veriyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2016, 16:40

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510