Öğrenciler böyle karşılanır

Çerkezköy Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin üst sınıf öğrencileri, liseye yeni başlayan öğrencileri alkışlarla karşıladı.

Çerkezköy Bakış-Çerkezköy Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi’nin üst sınıf öğrencileri, liseye yeni başlayan öğrencileri alkışlarla karşıladı. 

İstanbul’daki Kadıköy Anadolu Lisesi'ne ilk kez giriş yapan yeni öğrencileri, üst sınıflar simit atarak karşılamış, bu durum büyük tepki toplamıştı. Çerkezköy’de de liseye yeni başlayan öğrencileri üst sınıf öğrencileri karşılamak için program düzenledi. Kadıköy’deki akranlarının yanı sıra Çerkezköylü öğrenciler, alt sınıftaki öğrencileri alkışlarla karşıladı.  

banner287
Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi öğrencileri tarafından paylaşılan bu video büyük beğeni topladı ve “İki köy arasındaki fark, öğrenciler böyle karşılanır” yorumları yapıldı. 

“DİRENENLER KAFAYI DEĞİŞTİRMİYORSA SİZ LOGOYU DEĞİŞTİRİN”

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’da Kadıköy’de yaşanan bu tabloya sosyal medya hesabından tepki göstererek, “Okul yönetimine/meslektaşlarıma çağrıda bulunuyorum! Kadıköy Anadolu Lisesi’nde 1955’ten beri logomuz “Martı” diye yeni öğrencilere simit atma ve nimete hürmetsizlik yapma saçmalığına, eğitimciler olarak son vermelisiniz. Direnenler kafayı değiştirmiyorsa siz logoyu değiştirin.” paylaşımında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 16:49

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi Velisi
Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi Velisi - 2 hafta Önce

Gurur verici bir tablo çok ilgili bir müdürümüz var Fahrettin Karaman’a ve bizi çok güzel bilgilendiren rehberlik öğretmenimiz Özge Kandemir Özkan’a ve tüm öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum

Mükerrer Öztürk
Mükerrer Öztürk - 2 hafta Önce

İdarecileri tebrik eder, yeni başlayan ve diğer öğrencilerimizin başarılarının katlanarak devamını dilerim.

Funda Durak
Funda Durak - 2 hafta Önce

Alkışı hak eden öğrencilerimizi ilk günden alkışlarla karşılayan okul müdürümüze öğretmenlerimize ve üst sınıf öğrencilerine teşekkür ederiz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510