Öğrenciler ‘Naaş-ı Muhteremler’i sahneledi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi (ÇTSO) Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan ‘Naaş-ı Muhteremler’ isimli tiyatro oyunu önceki akşam Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda sahnelendi. Emekli bir büyükelçinin evinde geçen olayların komedi dilinde işlendiği oyunda öğrencilerin performansı izleyenlerden tam not aldı.

Öğrenciler ‘Naaş-ı Muhteremler’i sahneledi
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Tiyatro Kulübü tarafından 2 perdelik komedi oyunu ‘Naaş-ı Muhteremler’ Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda sahnelendi.
KATILIM YOĞUN OLDU
Saat 20.00’da başlayan tiyatroyu protokolün yanı sıra çok sayıda tiyatro sever izledi. Öğrencileri, okul öğretmenleri ile arkadaşları da yalnız bırakmadı.
banner287
ÖĞRENCİLER TAM NOT ALDI
Tayfur Türkili’nin yazdığı oyunu okul öğretmenlerinden Fikret Puza ile Ümit Akagündüz yönetti. Oyunda Meryem Hacıoğlu, Ramazan Yıldırım, Zekeriya Arıcı, Berkay Duran, Berkan Yılmaz, Gizem Selin Öztürk, Bahadır Büyükcambaz, Halime Hasbal, Cihat Eker, Nurullah Akkaya, Hikmet Demirel, Kubilay Gürsoy, Yusuf Can Kılıçlar, Emrah Aslantepe, Ertuğ Güveniş rol aldı. Ses’te Atakan Şen, Işık’ta Mehmet İlker Gül görev aldı. Sahne amiri olarak da Sema Doğan görev yaptı. Emekli bir büyükelçinin evinde geçen olayların komedi dilinde işlendiği oyunda öğrencilerin performansı izleyenlerden tam not aldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510