Okul öncesi minik öğrencileri gösterileriyle büyüledi

Fevzipaşa İlkokulu okul öncesi öğrencilerinin hazırladığı Eğitim Şenliği gösterileri büyük beğeni topladı. Minik öğrenciler 13 gösteri sunarken birbirinden zor dans figürlerini ustalıkla yapmaları büyük alkış topladı.

Okul öncesi minik öğrencileri gösterileriyle büyüledi
ÇerkezköyBakış - Fevzipaşa Ortaokulu okul öncesi öğrencilerinin hazırladığı Eğitim Şenliği gösterileri büyük beğeni topladı.
EĞİTİM ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Fevzipaşa Ortaokulu okul öncesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteriler, önceki gün Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde saat 14.00’de sahnelendi. 168 öğrencinin katıldığı gösterilerde 13 farklı sahne performansı sunuldu.ÖĞRETMENLERİ KUTLADI
banner287
Gösteriler öncesi bir konuşma gerçekleştiren Okul Müdür Yardımcısı Alper Fidan  ”2012-2013 öğretim yılını başarı ile tamamlamanın sevincini yaşıyoruz. Çocuğunuzun okula başladığı gün minik yüreklerinde sevinç ve heyecan vardı. Tam 9 ay boyunca bıkmadan, usanmadan ve her gün muhteşem bir enerjiyle okula koştular.” Dedi. 9 ay önce aldıkları öğrencileri donanımlı bir şekilde velilere geri verdiklerini belirten Fidan sözlerini şu şekilde sonlandırdı, ‘’Eğitim yılı içerisinde öğrencilerin her türlü bilgiyi almaları için çalışan öğretmenlerimize ve desteklerini esirgemeyen tüm velilere teşekkür ederim.”GÖSTERİLER BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
İlk olarak Micheal Jackson şarkısı eşliğinde danslarını sergileyen öğrencilerin performansı büyük alkış topladı. Sonrasında ise diğer gösterilere geçildi. Öğrenciler gösterileriyle büyük beğeni toplarken öğrenci velileri de çocuklarının mutlu günlerine tanıklık ettiler.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510