‘Omega Yemek’e görkemli açılış

‘Profesyonel Yemek Çözümleri’yle yola çıkan Omega Yemek, Fevzipaşa Mahallesi Naim Süleymanoğlu Sokak’ta gerçekleştirilen görkemli bir tören ile açıldı. 12 kişinin istihdam edildiği işletme günlük 3 bin kişilik yemek çıkarabilme kapasitesine sahip bulunuyor.

‘Omega Yemek’e görkemli açılış
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Omega Yemek Fevzipaşa Mahallesi Naim Süleymanoğlu Sokak no: 7/9’da adresinde açıldı.
YOĞUN BİR KATILIM
Yoğun katılımla gerçekleştirilen açılışa Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez, KOSGEB Tekirdağ Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebeci, AK Parti Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Sevgi Aksoy, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Sebahattin Çolakoğlu ile Furkan Tezcan, Pera Villa Pastaneleri İşletmecisi Şahin Aktürk, Özel Çerkezköy Hastanesi Başhekimi  Op.Dr Ahmet Türker ile çok sayıda davetli katıldı.
 “AMACIMIZ KALİTELİ HİZMET’’
Açılış törenin konuşan D. Ali Pak işletme olarak Filiz Denge birlikte sanayi kuruluşlarına yemek hizmeti vermek için faaliyet başladıklarını söyleyerek “Amacımız tamamen kaliteli, sağlıklı ve hijyenik bir tesis kurup hizmet vermektir. Bu amaçla çaba gösterdik, inşallah beğenirsiniz.’’ Dedi.
“HİZMET ADINA AÇILAN TESİSLER MUTLU EDİYOR’’

D. Ali Pak’ın konuşmasını tamamlamasının ardından açılışı gerçekleştirmek üzere kürsüye gelen Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez ve AK Parti İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ’ı da açılışa eşlik etmeleri için yanına davet ederek, “Müessesenin hayırlı olmasını diliyorum. Çerkezköy’e hizmet adına açılan bu tür tesisler bizleri mutlu ediyor. Açılış töreni öncesinde de müesseseyi incelemiştim. Tesis hijyen, kalite ve lezzet açısında gerçekten mükemmel bir yer. İnşallah Çerkezköy Bölgesi’ndeki sanayiye hizmet edecek. Hem firma sahipleri hem Çerkezköy için tesis hayırlı olsun.’’ Diye konuştu.


banner287

“30 BİN TL HİBE, 70 BİN TL FAİZSİZ KREDİ’’
 Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuşma yapan son isim olan Özay Cebeci oldu. KOSGEB girişimcisi olan firma sahiplerini tebrik ederek sözlerine başlayan Cebeci “Yeni bir işletme, ekonomimize yeni bir can katılmış oluyor. İşletmenin başta Çerkezköy olmak üzere tüm Tekirdağ’ımıza hayırlı olmasını diliyorum.’’ Dedi.“ARKADAŞLARIMIZ BİLİNÇLİ İŞLETMECİ’’
Cebeci, Omega Yemek işletmesinin girişimcisinin uygulamalı eğitim programından mezun olduğunu anlatarak “Kendisi iş planıyla KOSGEB’e destek başvurusunda bulundu. Bu başvurusu ile birlikte girişimcimiz bizden 100 bin TL’lik bir destek alabilecek. Bunun 30 bini hibe iken, 70 bini ise faizsiz kredi olacak. Bu eğitimlerle biz, işletmeler kurulmadan önce modern tesislerin kurulması için 70 saatlik eğitim veriyoruz. Arkadaşımız da bu eğitim sürecini tamamlayarak, bilinçli bir işletmeci olmuştur.’’ İfadelerini kullandı.
DAVETLİLER İŞLETMEYİ GEZDİ
Konuşmaların tamamlanmasının ardından açılış kurdelesi kesildi. Açılış sonrasında da davetliler işletmeyi gezdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306