Önsel’den Çerkezköy çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Milletvekili adayı Koray Önsel, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Önsel, Çerkezköy’de ziyaret ettiği Türk Metal Sendikası’nın (TMS) önünde sendika üyeleri tarafından karşılandı. Önsel, TMS’nin ardından da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış
Önsel’den Çerkezköy çıkarması

Çerkezköy Bakış - MHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı görevini sürdürürken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından İl Başkanlığına atanan ve ardından bu görevden 24 Haziran seçimleri için istifa ederek Tekirdağ milletvekili adayı gösterilen Koray Önsel, seçim çalışmalarına doğup büyüdüğü Çerkezköy’de devam etti. Önsel, beraberindeki MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel ve MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Türk Metal Sendikası’nı ziyaret etti. Burada MHP’lileri TMS Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ile çok sayıda sendika üyesi karşıladı.

“DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”


Karşılama sonrası kısa bir konuşma yapan Koçak, “Bizler TMS olarak devletimizi, milletimizi seven insanlarız ve her zaman devletimizin yanındayız. Bizler oldukça bu bayrak inmeyecek ezan da susmayacak. Sayın Pevrul Kavlak’ın da sizlere selamlarını iletiyorum.” dedi.

“BORCUMUZU TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NDE ÖDEYECEĞİZ”


Koçak’ın ardından konuşmasını gerçekleştiren Önsel, “Doğduğumuz büyüdüğümüz bizi yetiştiren Çerkezköy’ümüze borcumuz var. Bu borcumuzu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ödeyeceğiz. Biz Çerkezköy’ün yetiştirdiği bir evladız. Bize bu görevi layık görürseniz bizler de sizleri temsil edeceğiz. Bu caddeler bizim, bu sokaklar bizim her yerde söylediğimiz çocukluğunu bildiğiniz başka milletvekili adayı varsa gidin ona oy verin diyoruz. İnşallah bizlerde sizleri mahcup etmeyeceğiz. Sağ olsun sendikamız da 15 Temmuz’da olsun, ondan sonraki demokrasi nöbetlerinde olsun meydanları boş bırakmadılar. Bizleri de yalnız bırakmayacağınızı ve bizlere yoğun destek olacağınızdan eminim.” diye konuştu.

“BU SEÇİM DAHA ÖZEL BİR ANLAM İFADE EDİYOR”


TMS’nin ardından Önsel, beraberindeki MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ve beraberindeki partililer Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek yönetim kurulu başkanı Süleyman Kozuva ve Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan ağırladı.
Önsel, burada yaptığı konuşmada “33 yaşında Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilçe başkanlığı, il başkanlığı ve belediye başkan adaylığı gibi pek çok görevinde bulunmayı Allah bize nasip etti. Şimdi de 1. sıra milletvekili adayıyım. Genç yaşta bunlara ulaşmanın zor olduğunu düşünülüyordu belki ama biz gençlerinde mücadele ederlerse bir şeyler yapabileceğinin en güzel göstergesi olduk. Şuanda da Tekirdağ’ın tüm ilçelerinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sahada en çok çalışan ekibiz. Çocukluğumuz, gençliğimiz buralarda geçti. Belediye Başkanı adayıyken de 28 yaşında Türkiye’nin en genç belediye başkanı adayıydım. Sayın Genel Başkanımızın bize yapmış olduğu yatırımlar devam ediyor. Bu seçim daha özel bir anlam ifade ediyor. Tüm siyasi partiler listelerini açıkladılar ve bu listelere baktığımız zaman da bölgedeki insanlarla beraber olan, hassasiyetin farkında olan isimlerin Milliyetçi Hareket Partisi’nde olduğunu görmüşsünüzdür. Böyle güzel bir liste varken sizlerden de destek istiyoruz. Çerkezköy, Kapaklı, Saray ve Çorlu’daki bölgenin tek adayı olarak karşınızdayım. Tekirdağ’ın, mecliste de daha güçlü olması için sizlerin de desteklerini bekliyorum. Bölge için bir şeyler yapmak istediğimizde kılıcımızın daha güçlü olması için ciddi bir destek bekliyoruz. Siyasi görüşü, dili, dini, ırkı ne olursa olsun herkese ulaşmaya çalıştık. Kimseyi ayrıştırmadık, bu seçimlerde de bunun karşılığını alıyoruz. Sabah erken saatlerden, gece 03.00’a kadar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu haklı mücadelemizin karşılığını 24 Haziran’da alacağımızı düşünüyoruz. Türk milleti beka sorunu yaşadığı dönemde ve her zaman sorun çözen parti olmuştur Milliyetçi Hareket Partisi.” dedi.
ÇTSO Başkanı Süleyman Kozuva ve Meclis Başkanı  Hacı Mehmet Erdoğan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 18:27

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510