Ordulular kahvaltıda buluştu

Çerkezköy Ordulular Derneği’nin ev sahipliği yaptığı kahvaltıda dernek üyeleri ile aileleri bir araya geldi. Ordulular Derneği Başkanı Rahmi Uzun ile dernek yönetim kurulunun ev sahipliğini yaptığı kahvaltının ardından Ordulular, kongreye giden Çerkezköy Samsunlular Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ordulular kahvaltıda buluştu
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ordulular Derneği’nde düzenlenen kahvaltıda dernek üyeleri aileleriyle bir araya geldi.
KAHVALTI DÜZENLENDİ
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan kongre ile dernek başkanlığına seçilen Rahmi Uzun, dernek yönetim kurulu üyeleriyle birlikte dernek üyelerine yönelik bir kahvaltı düzenledi. Dernek merkezinde önceki gün saat 10.00’da düzenlenen kahvaltıya Çerkezköy Ordulular Derneği Üyeleri aileleriyle birlikte katılırken, dernek başkanı Rahmi Uzun ile dernek yönetim kurulu üyeleri misafirleriyle yakından ilgilendi.
“FARKLI BİR DERNEK OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK’’
Kahvaltının ardından Çerkezköy Ordulular Derneği Başkanı Rahmi Uzun, kısa bir konuşma yaparak kahvaltıya katılanlara teşekkür etti. Kahvaltıya çocuklar ile bayanların katılmasından büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Uzun “Çerkezköy Ordulular Derneği olarak yola çıkarken farklı bir dernek olacağımızı ifade etmiştik. Bugün de burada farkımızı sergiliyoruz.’’ Dedi.“ETKİNLİKLERİMİZ SÜRECEK’’
Uzun, bundan sonraki dönemlerde de farklı etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek, bayanların da dernekte çeşitli organizasyonlar gerçekleştirebileceklerini söyledi.
banner287
“ÜYE SAYIMIZI ARTIRMALIYIZ’’
Üye olmayanları derneğe üye olmaya çağıran Rahmi Uzun “Üye sayımız ne kadar çok olursa, masaya o kadar güçlü yumruğumuzu vururuz. Bunun için üye sayımsızı artırmalıyız. “ ifadelerine yer verdi. Üye aidatları konusuna da değinen Uzun, her aileden bir üye aidatı tahsil edeceklerini açıklayarak “Kendisi derneğe üye olanın eşi de üye olduğunda ayrı bir aidat almayacağız. Sadece tek bir aidat alınacak.’’ Diye konuştu.HEDEF 1500 ÜYE
Uzun, hedeflerinin 1000-1500 üye olduğunu söyleyerek “Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hedefi gerçekleştirmek için sadece bizlerin değil, tüm üyelerimizin de üye çalışmasında bulunması gerekiyor. Her birlikte çalışırsak bu hedefi gerçekleştireceğimize inanıyorum’’ ifadelerini kullandı.  Kahvaltı programına katılan AK Parti Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Nuran Yeşil ile İşadamı Mehmet Başaran birer konuşma gerçekleştirerek, programa katıldıklarından duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.
Konuşmaların tamamlanmasının ardından Dernek Başkanı Rahmi Uzun, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ile Ordulular, kongreye giden Çerkezköy Samsunlular Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306