Ordulular şehidine sahip çıkıyor

Çerkezköy Ordulular Derneği, Diyarbakır'da eşi ile birlikte pazar alışverişi yaparken maskeli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak şehit olan Astsubay Üstçavuş Necdet Aydoğdu için mevlid okutacak.

Ordulular şehidine sahip çıkıyor
Çerkezköy Ordulular Derneği, Diyarbakır'da eşi ile birlikte pazar alışverişi yaparken maskeli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak şehit olan Astsubay Üstçavuş Necdet Aydoğdu için mevlid okutacak. Dernek Başkanı Rahmi Uzun, pazar günü öğle namazının ardından dernek merkezinde okutulacak mevlide tüm Çerkezköylüleri davet etti.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Ordulular Derneği Diyarbakır'da eşi ile birlikte pazar alışverişi yaparken maskeli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak şehit olan Astsubay Üstçavuş Necdet Aydoğdu için mevlid programı düzenleyecek.
banner287
MEVLİD OKUTULACAK
Çerkezköy Ordulular Derneği’nin Çolakoğlu Sokaktaki dernek merkezinde düzenlenecek program öğle namazının ardından başlayacak. Çerkezköy Ordulular Derneği Başkanı Rahmi Uzun, mevlid programına tüm Çerkezköylülerin davetli olduğunu söyleyerek “Dernek olarak şehidimiz için mevlit okutacağız. Mevlidin ardından da şehit ailesi katkı sunma adına çalışma başlatacağız. Şehit ailesine katkı sunmak isteyenler derneğimizle irtibata geçebilirler.” dedi

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 16:19

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510