Ordulularda Beytullah Coşkun dönemi

Çerkezköy Ordulular Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde hafta sonu kongreye gidildi.

Ordulularda Beytullah Coşkun dönemi
Çerkezköy Ordulular Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin 4. Olağan Kongresi’nde başkanlığa Beytullah Coşkun seçildi. Dernek Yönetimi Ahmet Orkun Yeşilyurt, Soner Öztürk, Ömer Güner, Kadir Koyun, Abdullah Ocak, Aşkın Esen, Sefa Aydoğan, Nuran Yeşil, Erkan Erarslan ile Ali Osman Kurul’dan oluştu.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Ordulular Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde hafta sonu kongreye gidildi.

UZUN TEŞEKKÜR ETTİ

Dernek merkezinde yapılan kongreye yeterli çoğunluğun sağlanması ile başlandı. Derneğin son 3 yıldır başkanlığını yürüten Rahmi Uzun yaptığı konuşmada faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Görev süreleri içerisinde dernek üyeleri için en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyleyen Uzun “Bizlere çalışmalarımızda katkı sunan tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve dernek üyelerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“EŞİT MESAFEDE BULUNDUK”

Faaliyetleri süresince siyasete hep eşit mesafede bulunduklarını anlatan Uzun “Tüm siyasilere aynı mesafede bulunduk. Yeni dönemde görev alacak yönetime başarılar diliyorum. Kendilerinin yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

banner287
KARARLAR OY BİRLİĞİYLE ALINDI

Divan heyetinin oluşturulması sonrasında kongreye gündem maddelerinin ardından bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu, ardından da İstiklal Marşını okundu. Sonrasında gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Faaliyet raporu ve gelir-gider cetveli oy birliğiyle kabul edildi. Kongrede alınan kararla her 2 yılda bir seçime gidilmesi, 9 olan yönetim kurulu sayısının ise 11’e çıkarılmasına karar verildi.

YENİ BAŞKAN BEYTULLAH COŞKUN

Kongrenin son gündem maddesinde seçimlere gidildi. Rahmi Uzun’un aday olmadığı seçimde Beytullah Coşkun’un başkan adaylığındaki yeni yönetim oy birliğiyle kabul edildi. Bir önceki yönetime faaliyetleri için teşekkür eden Beytullah Coşkun, yeni dönemde derneği daha iyi yerlere getirmek için mücadele vereceklerini söyledi.

YÖNETİM’DE KİMLER VAR?

Beytullah Coşkun’un başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:  “Ahmet Orkun Yeşilyurt, Soner Öztürk, Ömer Güner, Kadir Koyun, Abdullah Ocak, Aşkın Esen, Sefa Aydoğan, Nuran Yeşil, Erkan Erarslan, Ali Osman Kurul” Çerkezköy Ordulular Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Denetleme Kurulu’nda ise Ahmet Sarıkoca, Mustafa Çamyar ile Tahsin Güven yer aldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 18:24

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306