Oyuncakları kardeş okul için topluyorlar

Özel Gülerçin Koleji Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri, ‘Her Oyuncak Mutluluktur’ teması ile oyuncak toplama kampanyası başlattı. 20 Nisan’a kadar toplanacak oyuncaklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda kardeş anaokulu öğrencilerine ulaştırılacak.

Oyuncakları kardeş okul için topluyorlar
ÇerkezköyBakış - Özel Gülerçin Koleji Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri kardeş anaokulu öğrencileri için oyuncak toplama kampanyası başlattı.
“HER OYUNCAK BİR MUTLULUKTUR’’
Özel Gülerçin Koleji’nden yapılan açıklamada okul Fotoğrafçılık Kulübü’nün kardeş anaokulu için oyuncak toplama kampanyası başlattığını açıklanarak “Her Oyuncak Mutluluktur’ teması ile evlerimizde bir kenarda duran bir çocuğu mutlu edebilecek tüm oyuncaklarımızı okulumuz danışma katındaki toplama alanımızda topluyoruz. Bu etkinliğimizle öğrencilerimize paylaşmayı, paylaşma ile mutlu etmeyi amaçlıyor hem de küçük bir katkıda bulunarak yardımsever olma bilinci kazandırıyoruz. Etkinliğimize katılan destek olan herkese teşekkürler.’’ İfadelerine yer verdi.
banner287
23 NİSAN’DA KARDEŞ ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE ULAŞTIRILACAK
Etkinlikte toplanan tüm oyuncaklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı öncesinde Özel Gülerçin Koleji’nin kardeş anaokulu öğrencilerine ulaştırılacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510