Özel insanlara jest

Çerkez Tur, Engelliler Haftası dolayısıyla da ücretsiz seferler düzenleyecek.

Özel insanlara jest
İstanbul, Çorlu Tekirdağ, Lüleburgaz, Keşan, Edirne, Çanakkale ve diğer il ve ilçelere şehir merkezlerinden şehir merkezlerine yolcu taşımacılığı yapan ve geçtiğimiz Pazar Anneler Günü dolayısıyla Çerkezköy’den İstanbul Torium Alışveriş Merkezi’ne bayan yolcuları ücretsiz olarak taşıyan Çerkez Tur, Engelliler Haftası dolayısıyla da ücretsiz seferler düzenleyecek.

Merkezi İstanbul Avcılar Torium Alışveriş Merkezi’nde bulunan ve geçtiğimiz yıl Kasım ayından bu yana da Çerkezköy-Avcılar arasında toplu taşımacılık yapan Çerkez Tur, Engelliler Haftası dolayısıyla engelli vatandaşlar için ücretsiz seferler düzenleyecek.

ÜCRETSİZ YOLCU TAŞIYACAK


banner287
İstanbul, Çorlu Tekirdağ, Lüleburgaz, Keşan, Edirne, Çanakkale ve diğer il ve ilçelere şehir merkezlerinden şehir merkezlerine yolcu taşımacılığı yapan Çerkez Tur, Engelliler Haftası dolayısıyla Pazar günü sabah saat 07.00’dan akşam saat 20.00’a kadar her saat başı 1 araç ile Çerkezköy’den İstanbul Torium Alışveriş Merkezi’ne engelli vatandaşları ve yakınlarını ücretsiz olarak taşıyacak. Araçları Çerkezköy Erna Center önünden hareket eden Çerkez Tur, İstanbul’dan dönüşte de yine engelli vatandaşlardan ve yakınlarından ücret almayacak.

“TOPLUMUN EN DEĞERLİ ÜYELERİDİR”


Engelliliğin yalnızca engellileri ve ailelerini değil, toplumun tüm kesimlerini yakından ilgilendiren önemli bir sorun olduğunu belirten Çerkez Tur sahibi Hüseyin Rişvan, “Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmak hepimizin insanlık görevidir. Engelli vatandaşlarımız toplumun etkin, özel ve değerli üyeleridir” dedi. Engellilerin insan hak ve onuruna yakışır bir şekilde, toplumsal hayata katılımlarını, çalışan, üreten ve kıvanç duyan saygın birer vatandaş olarak yaşamalarının sağlanması gerektiğini ifade eden Rişvan, “Biz de Çerkez Tur olarak özel vatandaşlarımı Pazar günü ücretsiz taşıyacağız. 10–16 Mayıs arası Engelliler Haftası’nı içtenlikle kutluyor tüm engelli vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam  diliyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 14:59

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510