Özel öğrenciler 1. Bahar Şenliği’nde bir araya geldi

Müjgan-Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu Okul Aile Birliği yönetimi tarafından Bahar şenliği düzenlendi. Okulu bahçesinde düzenlenen 1.Bahar Şenliği’nde okul öğrencileri çalan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlenirken, kendileri için hazırlanan ikramlardan da doyasıya yiyerek unutamayacakları bir gün geçirdiler.

Özel öğrenciler 1. Bahar Şenliği’nde bir araya geldi
ÇerkezköyBakış - 2012-2013 eğitim öğretim yılında faaliyet başlayan Müjgan-Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu Okul Ali Birliği yönetimi, öğretimin yanı sıra sosyal faaliyetlerde de okul öğrencileri için her türlü imkanları seferber etmeye devam ediyor.
KATILIM YOĞUN OLDU
Dün Müjgan-Serkan Karagöz İlköğretim ve İş Okulu’nda 1.Bahar Şenliği düzenlendi. Saat 13.00’da başlayan etkinliğe Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan İnce, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Metin Dönmez, MHP İlçe Başkanı Koray Önsel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hüseyin Erdoğan ile Hüseyin Yaşar, Okul Müdürleri, Siyasi partilerin İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, öğrenci velileri ile öğrenciler katıldı.EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
banner287
Bahar şenliği kapsamında açılış konuşmasını gerçekleştiren Okul Aile Birliği Başkanı Müjgan Karagöz, ilk kez yapılan bahar şenliğini geleneksel hale getirmek istediklerini söyleyerek “Şenliğimizi okul aile birliği olarak organize ettik. Geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz Bahar Şenliğini bundan sonra Engelliler Haftası’nın ilk günlerinde sürekli olarak yapmayı planlıyoruz. Şenliğimize sponsor olarak bizlere katkı veren Bilim İlaç Toplum Gönüllülerine, gönüllü olarak orkestrasını kuran Hayrettin Yesin’e ve çocuklarımız için bol çeşitli ikram hazırlayan Sultan Yemek firmasına teşekkür ediyorum” dedi.UNUTAMAYACAKLARI BİR GÜN GEÇİRDİLER
Müjgan Karagöz’ün konuşmasını tamamlamasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Hamdi Zenginal, Okul Müdürü Rızvan Öztürk, Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri sorumlusu Kemal Sert ile hayırsever Serkan Karagöz sırasıyla söz alarak emeği geçen herkese teşekkür ettiler. Teşekkür konuşmalarının ardından öğrenciler ve davetliler çalan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlenirken, CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez, çalan Ankara’nın Bağları şarkısında öğrencilere eşlik etmeyi ihmal etmedi. Çalan hareketli müzikler eşliğinde öğrenciler doyasıya eğlenirken, kendileri için hazırlanan ikramlardan da doyasıya tadarak unutamayacakları bir gün geçirdiler.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510