Pakize Narin Anadolu Lisesi’nden Başkan Ertem’e teşekkür ziyareti

Pakize Narin Anadolu Lisesi yönetimi, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i makamında ziyaret ederek, okula katkılarından ötürü Başkan Ertem’e çiçek ve plaket takdim etti.

Pakize Narin Anadolu Lisesi’nden Başkan Ertem’e teşekkür ziyareti
ÇerkezköyBakış - Pakize Narin Anadolu Lisesi yönetimi Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
BAŞKAN ERTEM’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
Pakize Narin Anadolu Lisesi Müdürü Hakan Bağcı, Müdür Yardımcıları Talat Mutlu, İsmal Özkan ile Okul Aile Birliği Başkanı Nuket Pınar, dün Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i makamında ziyaret ettiler. Saat 14.00’da gerçekleşen ziyarette Başkan Ertem’e çiçek ve plaket takdim eden Okul Müdürü Hakan Bağcı, okula sağladıkları desteklerden dolayı da teşekkür etti.
“HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU’’
Pakize Narin Anadolu Lisesi’nin arka bahçesine Çerkezköy Belediyesi tarafından beton dökülerek yeni bir görünüm kazandırılmasından dolayı teşekkür ziyareti düzenlediklerini ifade eden Okul Müdürü Hakan Bağcı, “Başkanımız tüm okullara olduğu gibi bizim okulumuza da çok destekte bulundu. Maddi manevi her konuda yanımızda oldu.” diye konuştu.
“ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ’’
banner287
Çerkezköy’de bulunan tüm okullara gerekli desteği sağladıklarını söyleyen Ali Ertem “Eğitim kurumlarına katkı konusunda elimizden geleni yapıyoruz, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.’’ Dedi.
“DESTEKLERİMİZDE AZALMA OLMAYACAK
Büyükşehir Yasası ile birlikte gelirlerinin artacağını, bununla birlikte de okul sayısı artsa bile desteklerinin de artacağını kaydeden Ali Ertem, “Çerkezköy ve Tekirdağ’ın büyük bir sıçrama yapması Büyükşehir olmaya bağlıdır demiştim. 2012 yılında yapmış olduğumuz yatırım miktarımız 18-19 Milyon TL iken, bu rakam Büyükşehir ile birlikte iki katına çıkacak, belediyemizin kasasına en az 20 milyon TL para girecek. Durum böyle olunca desteklerimiz artacak.” diye konuştu.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306