Pakize Narin Anadolu Lisesi’nden hedef ayın okulu olmak

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Ayın Okulu’ proje yarışmasında Aralık ayını il üçüncüsü olarak tamamlayan Pakize Narin Anadolu Lisesi, hedefini birincilik olarak belirledi.

Pakize Narin Anadolu Lisesi’nden hedef ayın okulu olmak
ÇerkezköyBakış - Pakize Narin Anadolu Lisesi ‘Ayın Okulu’ proje yarışmasında il birinciliği için hazırlıklar yapıyor.
“ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ’’
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Ayın Okulu’ yarışması kapsamında geçtiğimiz günlerde denetlendiklerini belirten Pakize Narin Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Talat Mutlu, ”Proje kapsamında gördüğümüz bazı konulardaki eksiklikleri çözüme kavuşturuyoruz. Şubat ayı için veri girişlerimizi de başlatıyoruz. Mayıs ayına kadar sürecek proje yarışması kapsamında ayın okulu olmayı hedefliyoruz.” Dedi.
HER ZAMAN BAŞARIYI HEDEFLİYORUZ
Pakize Narin Anadolu Lisesi olarak eğitim-öğretim alanındaki tüm kategorilerde başarı hedeflediklerini anlatan Talat Mutlu “Bizler, okulumuzun gelişimi ve başarısı için elimizden geleni yapıyoruz. Öğrencilerimizle birlikte özellikle 5-6-7 Mart tarihinde Tekirdağ’da yapılacak olan satranç turnuvasında iyi noktalara gelmeyi planlıyoruz. Bu yönde öğrencilerimize güveniyoruz.” Şeklinde konuştu.
banner287
SATRANÇTA ZİRVEYE OYNAYACAĞIZ
Satranç’ta Tekirdağ’da 4 öğrenci ile hem kendi okullarını hem de Çerkezköy’ü temsil edeceklerini belirten Mutlu,”Buradan iyi sonuçlarla dönüp bölgesel şampiyonaya, buradan da Türkiye şampiyonasına gideceğimize inancım tamdır.” İfadelerini kullandı. Satranç alanında okulu temsil edecek öğrencilere de değinen Mutlu, “Sümeyye Oğuz, Yunus Kaya, Fırat Akdemir ve Şahin Buzkuş isimli öğrencilerimiz bizleri temsil edecek. Onların okul içinde yaptığımız turnuvalardaki başarısını biliyorum. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mehmet Göğebakan ile birlikte bu öğrencilerimiz bizleri sevindirerek, Tekirdağ’dan döneceklerdir.” İfadelerini kullandı.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306