Pera Villa’dan voleybolculara moral kahvaltısı

Pera Villa Pastanesi, Bölgesel Lig’de mücadele eden ÇTSO Bayan Voleybol Takımı’na moral kahvaltısı verdi. Kahvaltının ardından Pera Villa sponsorluğunda hazırlatılan eşofman ve formalar oyunculara takdim edildi.

Pera Villa’dan voleybolculara moral kahvaltısı
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Pera Villa Pastanesi, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı’nı sabah kahvaltısında ağırladı.
PERA VOLEYBOLCULARI KAHVALTIDA AĞIRLADI
Pera Villa Pastanesi Çerkezköy Şubesi’nde önceki gün düzenlenen kahvaltı saat 09.30’da başlarken, kahvaltıya takım antrenörü Kürşat Kayayurt, ÇTSO Spor Kulübü Yönetiminden Ali Hatip, Özgür Aksu, Pera Villa Pastaneleri Mali İşler Müdürü Sadık Anagök ile oyuncular katıldı.
“3. LİG İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’’
Kahvaltı sonrası konuşan Bayan Voleybol Takımı antrenörü Kürşat Kayayurt, “Pera Villa Pastaneleri’nin takımımıza vermiş oldukları destekten dolayı çok mutluyuz. Elde edeceğimiz başarılar neticesinde inşallah bu desteği boşa çıkarmayacağız. 3. Lig’e yükselmek için elimizden geleni yapacağız. Pera Villa Pastaneleri’nin bizlere verdiği bu destek de, 3. Lig’e yükselebilmemiz adına ekstra motivasyon sağladı. Bu destekten ötürü artık 3. Lig için daha cesur hareket ediyoruz. Desteklerinden ötürü Pera Villa Pastaneleri İşletmecisi Şahin Aktürk ve Mali İşler Müdürü Sadık Anagök’e teşekkür ediyoruz.” dedi.
“DESTEK GELDİĞİ TAKTİRDE ÖNÜMÜZDE ENGEL KALMAYACAKTIR
Kürşat Kayayurt’un konuşmasının ardından takım kaptanı Tuğçe Arkan’da, Takıma inanarak destek veren Pera Villa Pastaneleri’ne teşekkür ederek “Pera Villa Pastaneleri’nin de desteği ile büyük başarılar elde ederek, Çerkezköy halkına voleybolu sevdireceğiz. Biz çok iyi bir takımız ve takımıma sonuna kadar güveniyorum. Çerkezköy halkı da takımımıza destek verirse, 3. Lig’e çıkmak için önümüzde hiçbir engel kalmayacaktır” şeklinde konuştu.

banner287


“DİLEĞİMİZ 3.LİGE ÇIKMALARIDIR’’
Bölgesel Bayanlar Voleybol Ligi’nde mücadele eden ÇTSO Bayan Voleybol Takımı’ndan beklentilerinin yüksek olduğunu kaydeden Pera Villa Pastaneleri Mali İşler Müdürü Sadık Anagök ise şunları söyledi; “Böylesine başarılı bir takıma sponsor olduğumuz için çok mutluyuz. Dileğimiz ÇTSO Bayan Voleybol Takımı’nın, Çerkezköy halkı ve bizlerin de desteği ile 3. Lig’e yükselmeleridir”
FORMALARLA POZ VERDİLER
Yapılan konuşmaların ardından Pera Villa Pastaneleri tarafından Bayan Voleybol Takımına eşofman ve formaları takdim edildi. Sadık Anagök ayrıca Lüleburgaz Balkanspor Bayan Voleybol takımı ile yapacakları karşılaşma öncesi ÇTSO Bayan Voleybol Takımı’na başarılar diledi. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306