PERA Villa’dan yeni damak tadı ‘Kum Kahvesi’

PERA Villa Pastaneleri Çerkezköy ile Kapaklı Şubesi’nde Türk kahvesinin yeni tadı ‘Kum Kahvesi’ni müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Özel dibek taşında öğütülmüş Türk kahvesi, yüksek ısı derecesindeki kumda pişirilerek müşterilere bol köpüklü ve farklı bir Türk kahvesi lezzeti yaşatıyor.

PERA Villa’dan yeni damak tadı ‘Kum Kahvesi’
ÇerkezköyBakış - PERA Villa Pastaneleri, Geleneksel Türk Kahvesini pratik ve kullanışlı bir hale getirerek müşterilerinin beğenisine sunuyor.
KUMDA ÖZEL KUM KAHVESİ
Yeni getirilen cihaz sayesinde sabit ısıda, bol köpüklü Türk damak tadına uygun ‘Kum Kahvesi’ dün itibariyle Çerkezköy ve Kapaklı PERA Villa Şubeleri’nde müşteriler için pişirilecek. Kum kahvesi hakkında bilgi veren PERA Villa Pastaneleri İşletme sahibi Şahin Aktürk, “İzmir’den getirilen özel dibek taşında öğütülmüş Türk Kahvesi cezveye konuluyor. Ardından da özel kumun içine konularak kendi pişiyor. Kuma gömülen cezve ısıyı her tarafından eşit olarak alır. Böylece kahve doygun ve dengeli pişer. Aynı anda birden çok cezve ile çoklu kahve pişirme imkanı da mümkün” dedi.
banner287
“MÜŞTERİLERİMİZ MÜPTELASI OLACAK’’
Müşterilerin kum Kahvesi müptelası olacağını kaydeden Aktürk, “Tadı diğer Türk kahvelerinden çok daha farklı. Kum kahvesini yanında damla sakızlı lokumla birlikte servis yapılacak. Diğer kahvelerde karıştırma işlemi varken, kum kahvesinde hiçbir işlem yapılmadan kendisi pişiyor. Fiyat olarak da diğer kahvelerle aynı fiyatta müşterilerimize sunacağız. Her iki şubemizde de müşterilerimiz kum kahvesini deneyebilirler” diye konuştu.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510