PERYÖN’den 2012 Onur Ödülleri töreni

PERYÖN Trakya Şubesi tarafından düzenlenen ‘2012 yılı Onur Ödülleri Töreni ile Faaliyet Raporu’ programı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Programda 2012 yılı faaliyet raporu okunarak gelecek vaat eden insan kaynakları yöneticileri ile yılın erkek ve kadın insan kaynakları yöneticilerine birer plaket sunuldu.

PERYÖN’den 2012 Onur Ödülleri töreni
ÇerkezköyBakış - PERYÖN Trakya Şubesi tarafından '2012 Onur Ödülleri Töreni ve Faaliyet Raporu' programı düzenlendi
PROGRAM DÜZENLENDİ
PERYÖN Trakya Konferans Salonu’nda önceki gün saat 19:00'da düzenlenen programın açılış konuşmasını Peryön Trakya Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin gerçekleştirdi.  Özber Çetin, konuşmasında ödül törenin İnsan Kaynakları mesleğinin bilinirlik ve önemini arttırmak, genç meslektaşları onure etmek, yapılan çalışmaları destekleyici ve tetikleyici olmak ve bölge insan kaynakları anlamında Peryön’ün  öncülüğünü arttırarak bilirkişilik, danışmanlık gibi konularda gelişimini sağlamak olduğunu belirtti.
2012 FAALİYET RAPORU AÇIKLANDI
Özber Çetin konuşmasının son bölümünde 2012 yılında gerçekleştirilen etkinlik ve faaliyetlerden oluşan elliye yakın etkinliği misafirlere anlattı. 1998 yılında Çorlu Şubesi olarak faaliyete başlayan günümüzde Trakya Şubesi olarak devam eden şubeye faaliyet raporu kapsamında 2012 sonu itibari ile 280 yakın üyelik gerçekleşti. Programda Üye sayısı içerisinden kuruluştan bu güne üyeliğini aktif olarak devam ettiren ve on yılını doldurmuş 18 üyeye plaket takdim edildi.
GELECEĞE IŞIK TUTAN ‘GELECEĞİN IK’CILARI AÇIKLANDI
banner287
Peryön Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Trakya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri arasında belirlenen seçim komitesinin bir takım çalışmaları kapsamında belirlediği adaylar içerisinde; eğitim, firma, çalışma süreleri, dil eğitimleri, sosyal yönleri, Peryön ve diğer İK etkinliklerine katılımı gibi kıstaslar değerlendirilerek bir çok farklı firmadan 10 "Gelecek Vaat Eden İK'cı  seçildi. Seçilen adaylara plaketleri on yılı dolduran üyeler tarafından takdim edildi.
PERYÖN TRAKYA YILIN İK'CISI
Çalışmaları ile geleceğe ışık tutan firma performansını ve geleceğini olumlu yönde ilerletmeyi başarabilen, kendini insan yönetimi ve kaynaklarına adamış, çalışmaları ile meslektaşlarına idol olmuş Peryön üyeleri arasından biri bayan biri erkek yılın İK'cısı seçildi. Seçilen İK'cılar yine Yönetim Kurulunca belirlenmiş seçim komitesince ve geleceğin İK'cılarındaki kıstaslar çerçevesinde saptandığı belirtildi. Yapılan seçim neticesinde Bekaert Tekstil firmasından İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Müdürü Pınar Demirtaş Turan, Peryön 2012 yılı kadın insan kaynakları yöneticisi, Sanko Tekstil firmasından İnsan Kaynakları Müdürü Selçuk Avcı, 2012 yılı erkek insan kaynakları yöneticisi seçildi.
KOKTEYL İLE SON BULDU
PERYÖN Trakya 2012 Ödül Töreni, törenin ardından verilen kokteyl ile son buldu. katılımcılar kokteylde bir arada olmanın verdiği mutluluk ile mesleki ve sosyal konuları paylaştılar.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510