PERYÖN’den TAGİD’e ziyaret

Türkiye İnsan Yönetim Derneği Trakya Şubesi (PERYÖN) Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin, Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD)’ i ziyaret etti.

PERYÖN’den TAGİD’e ziyaret
ÇerkezköyBakış - Türkiye İnsan Yönetim Derneği Trakya Şubesi (PERYÖN) Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin, Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD)’ i ziyaret etti.
“ORTAK PROJELERE İMZA ATABİLİRİZ’’
Özber Çetin ziyarette dernek tarihinden, üye yapısından, dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek “Peryön, Trakya bölgesinin en kapsamlı insan yönetim derneği TAGİD ise Trakya bölgesinin en kapsamlı işadamları derneğidir. TAGİD ve PERYÖN olarak ortak çalışmalar yapmak için bir araya gelebiliriz.’’ dedi.
“PERYÖN ALKIŞLANACAK ÇALIŞMALARA İMZA ATIYOR’’
banner287
Trakya Aktif Genç İşadamları Derneği (TAGİD) Genel Sekreteri Nihat Biçer, Peryön’ün insan yönetiminde Türkiye çok ciddi bir boşluğu dolduğunu belirterek “Özellik Peryön Trakya Şubesi bölgemiz için alkışlanacak çalışmalara imza atıyor. Eğitimler, seminerler, bilgilendirme programları hepsi yöneticilerimizin faydasına olan kıymetli çalışmalardır.’’ İfadelerini kullandı.  
“TEŞEKKÜR ETTİ’’
Biçer, ziyaretinden dolayı Peryön Trakya Yönetim Kurulu Başkanı Özber Çetin’e teşekkür ederek “Bu ziyaretler kurumların kaynaşmasına büyük katkı sağlıyor. İnsanların kaynaşmaya, paylaşmaya her zamankinden daha çok ihtiyacı oluyor. Peryön ile ortak çalışmalar yapmayı bizde TAGİD olarak çok faydalı buluyoruz. Bölgemize de çok fayda sağlayacağımızı ümit ediyoruz.’’ Dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 14:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306