Petrol-İş’ten dev bayrak hediyesi

Petrol-İş 1 No’lu İstanbul Şube Mali Sekreteri Abidin Kaya, Çerkezköy Genç Erzurumlular Sosyal Yardılaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İlyas Akın’a dev Türk Bayrağı hediye etti.

Petrol-İş’ten dev bayrak hediyesi
Petrol-İş 1 No’lu İstanbul Şube Mali Sekreteri Abidin Kaya, Çerkezköy Genç Erzurumlular Sosyal Yardılaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İlyas Akın’a dev Türk Bayrağı hediye etti.  Dernek Başkanı İlyas Akın, Kaya’ya verdiği hediyeden dolayı teşekkür ederken, “Şanlı Türk Bayrağı gibi bir hediye almak bizleri çok gururlandırdı. Şehitlerimizin kanı ile bu bayrak her zaman başımızın tacı olacaktır.” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Petrol-İş 1 No’lu İstanbul Şube Mali Sekteri Abidin Kaya tarafından Genç Erzurumlulara hediye verildi.
ZİYARETTE BULUNDU
Önceki gün saat 18:00’da Genç Erzurumlular Sosyal Yardılaşma Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden Petrol-İş 1 No’lu İstanbul Şube Mali Sekreteri Abidin Kaya, dernek Başkanı İlyas Akın ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.BAYRAK HEDİYE ETTİ
Ziyaretlerinden dolayı Abidin Kaya’ya teşekkür eden Başkan İlyas Akın’a, Petrol-İş 1 No’lu İstanbul Şube Mali Sekreteri Abidin Kaya dev Türk Bayrağı hediye etti. Derneğe verilen hediyeden dolayı Kaya’ya teşekkürlerini ileten Akın, “Şanlı Türk Bayrağı gibi bir hediye almak bizleri çok gururlandırdı. Şehitlerimizin kanı ile bu bayrak her zaman başımızın tacı olacaktır.” dedi.
SOHBETE DAVET ETTİ
Hediye aldıktan sonra açıklamalarda bulunan Dernek Başkanı İlyas Akın, “Cuma günleri saat 19:30 ile 21:00 saatleri arasında İlçe Müftülüğü tarafından da izinli sohbet programımız var. Bütün hemşerilerimizi ve Çerkezköy’lü vatandaşlarımızı bu feyizli ve güzel ortama bekliyoruz.” diye konuştu

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 17:55

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510