Polisevi Lokali bugün açılıyor

Ekim ayında yaşanan sel felaketinin ardından büyük zarar gören Çerkezköy Polisevi’nde yaralar hızla sarılıyor. Konaklama ve salon organizasyonlarının ardından bugün futbolseverler için lokal kısmı faaliyete açılıyor.

Polisevi Lokali bugün açılıyor
ÇerkezköyBakış - Nezih ve ferah bir ortamda maç izleyip hoşça bir vakit geçirmek isteyenlerin uğrak mekanı olan Polisevi Lokali bugün itibariyle faaliyete açılıyor.
LOKAL KISMI BUGÜN AÇILIYOR
Kurban Bayramı öncesinde Çerkezköy’de yaşanan sel felaketinde büyük zarar gören Çerkezköy Polisevi’nde yaralar hızla sarılıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayan konaklama ve salon organizasyonlarının ardından bugünde Lokal kısmı vatandaşların hizmetine açılıyor.
“ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR’’
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Çerkezköy Polisevi yetkilileri, çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, “Meydana gelen sel felaketinin ardından Polisevi büyük bir maddi zarara uğradı. Tadilat çalışmaları sona erdi, ince işçilik çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Polisevi eski halini alacak. İlk olarak konaklama ve salon organizasyonlarını hizmet açtık, önümüzdeki günlerde devamı gelecek.” İfadelerine yer verdiler.
“TÜM HALKIMIZI LOKALİMİZE BEKLİYORUZ
Sel felaketinden dolayı oluşan kaybı gidermek adına büyük bir uğraş verildiğini kaydeden yetkililer, “Sırasıyla tüm bölümleri halkımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda bugünde lokal kısmının tüm çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Nezih ve ferah bir mekan arayanların uğrak yeri haline gelen Lokalimizde maç yayınlarımızda başladı. Yarın oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe maçı için tüm halkımızı yenilenmiş lokalimize bekliyoruz” diye konuştular.Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510