Polisevi yeniden kapılarını açtı

Ekim ayının sonunda meydana gelen sel felaketi sonrasında büyük zarar gören Çerkezköy Polisevi’nde tadilat çalışmaları hızla devam ederken, yetkililer Polisevi’nin konaklama ve salon organizasyonları bölümünün faaliyete geçtiğini ifade ettiler.

Polisevi yeniden kapılarını açtı
ÇerkezköyBakış - Yaşanan sel felaketinin ardından büyük zarar gören Çerkezköy Polisevi’nde tadilat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
TADİLAT ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Konuyla ilgili olarak bilgi veren Polisevi Yetkilileri, konaklama ve salon kısmının faaliyete geçtiğini belirterek, diğer kısımlarda ise tadilat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ifade ettiler.
BODRUM KATI TAMAMEN SULAR ALTINDA KALDI
Kurban Bayramı öncesinde Çerkezköy’de yaşanan sel felaketinde Çerkezköy Polisevi bodrum katı tamamen sular altında kalırken, giriş katı ise 1.5 metre su altında kaldı. Sel felaketi sonucu giriş katı ve bodrum katındaki malzemelerin tamamına yakını kullanılmaz hale gelirken, bodrum katında bulunan hamam, sauna, jakuzi, mutfak, spor kompleksi, mescit, mekanik odalar ve arşiv odası tamamen zarar görmüştü. Giriş kattaki pastane bölümü, idari büro, yönetim odası, resepsiyon, asansör, lavabolar, berber ve kuaför salonu, alakart restaurant ile lokal kısmı da sular altında kalırken, söz konusu alanlardaki tüm elektronik ve ahşap malzemeler de kullanılamaz hale gelmişti.
POLİSEVİ 4 KEZ İLAÇLANDI
banner287
Sel felaketi sonrasında oluşan tahribatın temizliğinin ve tahliyesinin 1,5 ay sürdüğünü belirten yetkililer, “geriye kalan 1 aylık sürede de gerekli yazışmalar, olurların alınması sonrası anlaşmalar yapıldı. Devam eden çalışmalar kapsamında Sel felaketinin ardından yaşanabilecek herhangi bir hastalık ve mikrop kapma tehlikesine karşı polisevi 4 kez ilaçlanarak dezenfekte edildi.” bilgisi verildi.
GİRİŞ KAT VE BODRUM KATTA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Yetkililer Polisevi’nin konaklama ve salon organizasyonları bölümünün faaliyete geçtiğini söyleyerek çalışmaların sürdüğü bodrum kat ile giriş katın ise çalışmalarının tamamlanmasının ardından faaliyet gireceğini ifade ettiler.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510