Polisevi yenilenen yüzüyle müşterilerini bekliyor

2012 yılı Ekim ayında yaşanan sel felaketinin ardından giriş kat ile bodrum katı büyük zarar gören Polisevi yapılan temizlik ve tadilatın ardından yeniden hizmet açıldı.

Polisevi yenilenen yüzüyle müşterilerini bekliyor
ÇerkezköyBakış - Sel felaketinin ardından büyük zarar gören ana mutfak kısmında hasar büyük olduğu için tadilat çalışmalarının uzun sürdüğü ifade edildi.
BODRUM VE GİRİŞ KATINDA BULUNAN BÖLÜMLER FAALİYETE GİRDİ
24 Ekim tarihinde yaşanan sel felaketi sonrası büyük zarar gören Çerkezköy Polisevi’nde, konaklama ve salon organizasyonları bölümünün ardından, felakette en fazla zarar gören bölümler de sırasıyla faaliyete açılıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Polisevi yetkilileri otel, düğün salonu ve lokalin yanı sıra, kuaför, berber, hamam, jakuzi ve sauna birimlerinin de faaliyete geçtiğini ifade ettiler.
ANA MUTFAK BÜYÜK ZARAR GÖRDÜĞÜ İÇİN TADİLAT UZUN SÜRÜYOR
Pastane ve restaurant bölümlerin de çalışmaların devam ettiğini belirten yetkililer, söz konusu birimlerin de en kısa zamanda hizmete açılacağını ifade ederek, “Sel felaketi sonrası bodrum katta bulunan ana mutfak büyük zarar gördüğü için pastane ve restaurantın faaliyete geçmesi daha uzun sürdü.  Mutfaktaki yenileme çalışmaları bittiğinde bu birimler de hizmete girecek” dediler.
banner287“SULARIN BOŞALTILMASININ ARDINDAN TEMİZLİK YAPILDI’’
Yaşanan sel felaketi sonrası, Polisevi’nin bodrum katında bulunan hamam, sauna, jakuzi, mutfak, spor kompleksi, mescit, mekanik odalar ve arşivin tamamen su altında kaldığını hatırlatan yetkililer, sel suyunun boşaltılmasının ardından, alanın temizlendiğini kaydederek, “Kullanım dışı kalan malzemelerin attıktan sonra alan birimler dezenfekte edildi. Birimlerin elektronik aksanı yenilendi. Yapılan detaylı temizliğin ardından da selden zarar görmeyen malzemelerle, yeni malzemeler birimlerde yerleştirildi.” Bilgisini verdiler.
Haber: Emrah Çoğalan

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306