Poliya Poliester ile TEMA Vakfı işbirliği bu yılda sürecek

Poliya Poliester ile Türkiye Erezyonla Mücadele ve Ağaçlandırma(TEMA) Vakfı arasında sağlanan iş birliği bu yılda devam edecek.

Poliya Poliester ile TEMA Vakfı işbirliği bu yılda sürecek

Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz yıllarda yaptığı yardımlarla birçok alanda TEMA vakfına destek olan Poliya Poliester firması bu yılda işbirliği içerisinde olacak. TEMA Vakfı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında firma vakfa destek olmayı sürdürecek.

banner287
TEŞEKKÜR BELGESİ TESLİM EDİLDİ
Poliya firması TEMA Vakfı’nın ‘Ağaç Kardeşliği Projesi’ne 2017 yılında verdiği desteği yineleyerek 11 Kasım 2018 İstanbul Maratonunda da devam ettirdi. Çerkezköy ve Kapaklı İlçelerinden katılım ile oluşturulan ‘TEMA koşu takımına’ en yüksek bağışı yaparak daha fazla çocuğa doğa eğitiminden faydalanması için katkıda bulundu. TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç imzalı teşekkür belgesini TEMA Vakfı Çerkezköy Temsilcisi Nilüfer Ceylan Poliya Poliester Firmasının Fabrika Müdürü Erol Kılıç’a teslim etti. Poliya Firması Fabrika Müdürü Erol Kılıç, “Böylesine anlamlı bir projeye destek olmak bizleri çok mutlu etti. Her zaman doğayı korumak adına yapılacak projelere özellikle çocuklarımızın yer alacağı bu tür eğitim programlarına destek olmaya devam edeceğiz.” dedi

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306