Proje hedefine ulaştı

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Çerkezköy Okuyor Projesi’ne katılımın beklentilerinin üzerinde gerçekleştiğini söyledi.

Proje hedefine ulaştı
Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, yoğun katılımla tamamlanan Çerkezköy Okuyor projesinin hedefine ulaştığını söyledi. Projeye öğrencilerin yanı sıra öğrenci velilerinin de yoğun ilgi gösterdiğini kaydeden Erdoğan “Proje olarak bunu hedefliyorduk. Bu sonuç bizleri sevindirdi” dedi.

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Çerkezköy Okuyor Projesi’ne katılımın beklentilerinin üzerinde gerçekleştiğini söyledi.

“KATILIM BEKLENTİMİZ ÜZERİNDE OLDU”


Proje sınavının cumartesi günü tek oturumda tamamlandığını kaydeden Hüseyin Erdoğan projeye olduğu gibi sınava katılımın da beklentilerinin üzerinde gerçekleştiğini vurguladı. Öğrencilerin yanı sıra velilerin de katılımın kendilerinin sevindirdiğini söyleyen Erdoğan “Bazı öğrencilerimiz kitap okuma projesi katılmasına rağmen sınava girmedi. Bazı öğrencilerimiz ise verilen kitapların bir bölümünü okuyarak proje içerisinde yer aldılar. Velilerimizin de ilgisiyle birlikte 10 binin üzerine öğrenci ve veli proje içerisinde yer aldı. Asıl hedeflenen de buydu.” dedi.

TEK OTURUMDA TAMAMLANDI


Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu ile Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri sınava Kızılpınar Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde, 75.Yıl Ortaokulu öğrenci ve öğrenci velileri, Atatürk İlkokulu öğrenci ve öğrenci velileri ise kendi okullarında sınava girdi Recep Arif Gabralı İlkokulu ile Cumhuriyet İlk-Ortaokulu öğrenci ve velileri Cumhuriyet İlk-Ortaokulu’nda sınava girdi. Nurullah Narin Ortaokulu, Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencileri Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde sınava girdi. Tepe İlk-Ortaokulu öğrenci ve velileri kendi okullarında; Fevzipaşa İlkokulu, Özel Gülerçin İlkokulu, Çerkezköy İmam Hatip Ortaokulu, Özel Gülerçin Ortaokulu, Özel Modern Fen Bilimleri Ortaokulu, Özel Gülerçin Anadolu Lisesi, Özel Görür Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Kültür Temel Lisesi öğrenci ve öğrenci velileriyle Cansen Gürsoy Şen Anaokulu, Hacı Fahri Zümbül Anaokulu, Zehra-Mehmet Gülkaya Anaokulu öğrenci velileri Fevzipaşa İlkokulu’nda girdi.

banner287
38 SINAV MERKEZİNDE DÜZENLENDİ


İnci Narin Yerlici İlkokulu öğrencileri kendi okullarında; Kızılpınar Atatürk İlkokulu, Kızılpınar İlkokulu ile Kızılpınar Anadolu Lisesi öğrenci ve velileri Kızılpınar Atatürk İlkokulu’nda sınava girdi. Mevlana İlk-Orta Okulu öğrencileri kendi okullarında; Nurullah Narin Ortaokulu öğrenci ve velileri kendi okullarında; Pakize Narin Anadolu Lisesi ile Enesler Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrenci ve velileri Pakize Narin Anadolu Lisesi’nde; Şehit Dinçer Ersoy İlkokulu öğrenci ve velileri kendi okullarında; Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu ile Raif Dinçkök Ortaokulu öğrencileri ile öğrenci velileri Şehit Mustafa Baykuş İlkokulu’nda sınava girdi. Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi ile Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve velileri Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi’nde; Veliköy İlkokulu, Veliköy Belediyesi Ortaokulu ile Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrenci ve velileri Veliköy İlkokulu’nda sınava girdi.

SONUÇLAR YARIN AÇIKLANACAK


14 Mayıs cumartesi günü yapılacak sınav sonrasında cevaplar optik okuyucu ile okutulacak. Sonuçlar ilan edildikten sonra iki gün itiraz süresi tanınacak. Yarışmada puanlarda eşitlik olması durumunda doğum tarihlerine göre daha küçük yaşta olan yarışmacının üstünlüğü kabul edilecek. Eşitliğin devamında ise komisyon tarafından kura çekilecek.

İLK 3’E LAPTOP


İlk 3’e giren öğrencilere dizüstü (Laptop) bilgisayar verilecek. İkinci 3’e giren öğrencilere tablet bisiklet, Üçüncü 3’e giren öğrencilere mansiyon ödülleri verilecek. İlk 80 öğrenciye de Edirne’ye  Kültür Gezisi düzenlenecek. Veliler arasında düzenlenecek yarışmada ilk 3’e girecek velilere plaket, ilk 40’a girecek veliler için ise kültür gezisi düzenlenecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2016, 18:10

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510